You are viewing a single comment's thread from:

RE: Pasta with Meatballs! (EN/TR) Köfteli Makarna

in Foodies Bee Hive7 months ago

Çok lezzetli. Ben sucuklu makarna yemeyi çok seviyorum ya. Normalde makarna sevmem ama sucuklu olunca çok yiyorum.

Sort:  

Makarnadan genel olarak hoşlanmıyorum ama bu sene bir aşka geldim bu konuda.

Öğrencilikten dolayı galiba şekerim. Ben bir ara her gün yedim. Sonra dedim ki boşver artık yemeyem. Sonra da her gün yeşil mercimek ve barbunya yemeye başladım.

Posted via D.Buzz

İyi de ben aile evindeyim yani öğrencilik beni etkilemiyor ki bu konuda 😂. Bu sene bir ilgimi çekmeye başladı niyeyse. Sosyal medyanın oyununa geliyormuşum gibi hissediyorum kendimi 😂.

Evet canım çeyrek paket makarnaya 10 paket Bim makarnası fiyatı ödemek falan.
Aa pardon 1 paket makarna fiyatına 10 paket makarna. Dur bi beynim yandı ya. Tak çıkar kullanıyorum ya çıkarmayı unutmuşuum yandı gitti. 😭😭

Posted via D.Buzz

Tabi siz anneleri tarafından size emanet edilen çocuklara her bakımdan yetersiz gördüğünüz bir kadının annelik etmesine şiddetle karşısınız ama?

Bu sözü söylerken ne düşündüler acaba. Ya da söyletirken. Anlamak gerçekten zor. Bir de bu sözü kimin söylediğini hala bilmiyorum.

Posted via D.Buzz

Aslında çok basit. Matmazel Bihter'i her zaman küçük görüyor çocuklara annelik etme konusunda. Çünkü Nihal ve Bülent'in annesi öleceği zaman çocuklarini Matmazel'e emanet ediyor. Matmazel bir de Adnan'a aşık. Bu yüzden Bihter'i hep yetersiz görüyor. Bihter de durumun farkında ve isyan ediyor.

Şu okul bitsin de Winx Club, Yasak Elma ve Aşk-ı Memnu izleyebilecek zamanım olsun ya artık gerçekten. Bu aralar o kadar sıkılıyorum ki anlatamam ya