Один день

in QUAC13 days ago

Один день,як багато він може змінити?

photo_20210221_160202.jpg

За один день люди народжуються, помирають, одружуються,оnримуют лист, що вступили у вищий навчальний заклад або отримали роботу, знаходять друзів на все своє життя і так само легко втрачають їх за один день.
Важливі дати такі як день народження, день весілля святкують кожного року,як щасливий день, а от чи потрібно святкувати день, коли ви обрели друзів.

photo_20210221_160205.jpg

Тут думки можуть розділитися.
Наприклад, я вважаю, що це не настільки важлива дата, яку потрібно святкувати, а особливо зараз в часи пандемії, коли ми з друзями не тільки обмежені в місцях, які можемо відвідати, але й навчаємося в різних містах. Тому кілометри заважають нам творити і витворяти. Я вважаю безглуздо надсилати подарунки, бо друзям не потрібні якісь дрібниці, їм потрібне живе спілкування, емоції та розмови. Якщо вже і святкувати такий день, то разом, а не оремо і прикритися якимось подарунком.

photo_20210221_160204.jpg

Так один день, ОДНА невелика сварка і похибка можуть перевенути ваше життя на 180 градусів. Як цікаво влаштований світ:один день - 24 години,1440 хвилин,86400 секунд - ніби й не багато, але скільки всього можна зробити, начудити і зламати за один день.

<Я в instagram - ssweetieee

Sort:  

Дуже цiкавий роздум на тему часу. Дiйсно одна мить може багато чого змiнити у стосунках мiж людьми, у обставинах життя. Спасибi! :)

Завжди буду рада допомогти, особливо в роздумах на цікаві теми😊

Буду очiкувати наступних постiв! :)
Приєднуйтесь тодi iнодi до роздумiв i дискусiй пiд моїми постами також 😃