Сьогодні - всесвітній день без авто

in Team Ukraine4 months ago

IMG_20200420_181413539.jpg

Сьогодні - всесвітній день без авто. Для Києва пошук альтернатив приватному автомобільному транспорту щороку все більш актуально. Очевидно, що коли кожен киянин і кожна киянка (не річка і не молоток) заволодіє своїм власним тазіком і почне на ньому щодня катати в офіс і на закупи, кожен клаптик дороги в години-пік буде непроїзним.

Звісно, для життя в провінції і локального туризму альтернатив тазіку по суті нема. Та й в місті надмірне захоплення автомобілізмом не від тупості чи недалекоглядності киян, а банально через убитість та некомфортність "общаку" і відсутність адекватної інфраструктури для велосипеду і ЛПТ. Ще й прихильники к0в1дних лохдаунів підливають масла в вогонь - а давайте будемо щороку закривати метро, а потім подивимось, скільки нових бажаючих придбати своє авто з'явиться. До речі, я теж планую його купити. Але не користуватись щодня, бо не хочу примножувати ентропію на вулицях.

Але я оптиміст, і думаю, що Київ пройде все тим же шляхом, що й європейські міста. Ну хто ж захоче витрачати по кілька годин на пробки й тягнучки?

Хоч мій власний велосезон цього року невдалий, настрою катати нема, обидва велосипеди лежать напіврозібрані, я намагаюсь більше ходити пішки і не закидати біг.

День без авто - це і взяти на прокат самокати або вельчик, і скористатись трамваєм, і прогулятись пару кілометрів хоча б. Поки ще не надто холодно і не дощить.

Sort:  

Якраз провела сьогоднішній день без авто продуктивно - нікуди не їздила 😃