Я - мільйонер

in Team Ukrainelast year

IMG_20210814_135307114.jpg

Прибираючи і розгрібаючи хлам в квартирі, знайшов гроші, заховані колись батьками до кращих часів. Багато грошей, 3 мільйони. Тепер я - мільйонер. Втім, є нюанси.

За останні півроку настрій і очікування від подальшого життя змінюється біполярними хвилями, від "розбагатію і наступна навколосвітня подорож буде на яхті" до "рано чи пізно мене виселять з квартири за несплату комуналки". Всяке в житті може трапитись, соціальні ліфти працюють з шаленим коефіцієнтом рандому. Великі економічні і політичні проекти виникають і схлопуються, залишаючи по собі ось такі уже нікому, крім колекціонерів, непотрібні артефакти. А будеш ти подорожувати на яхті, чи лише на велосипеді, можна лише вангувати. Втім, якщо подорожувати будеш, уже добре.

Переоцінюю буквально всі життєві цінності та установки прошивки, котру мав раніше. Зокрема, про цінність грошей. Можливо, за ось ці 3кк батьки могли зробити ремонт (котрий до цього часу за стільки років уже б дійшов до стану занедбаності). Можливо, купити якусь фігню, про яку я б зараз і не згадав навіть. Або, може, придбати кілька батонів і банку сардини (я не пам'ятаю рівень інфляції в 90-ті по рокам). Ні в батька, ні в мами уже запитати не можу.

I'm a billionaire!

Found some fiat money, hidden in my flat by parents a long time ago. Probably, at that time it was worth something valuable. But now these "coupons" are only an issue for the collectors. Coupons were replaced by UAH (ukrainian hryvnia).
Well, it's the future of all fiat money, isn't it?.