Задумую велииикий велосипедний проект

in Team Ukrainelast year

IMG_20200420_181413539.jpg

Привіт. Хочу порадитись.

Є ідея зробити вело-краєзнавчий проект. Попередня назва "З велосипедом" або "велосипед Україна". Україномовний (далі робити переклад іншими мовами).

Щоб була база даних по об'єктах, куди можна катнути (дерев'яна церква, музей в селі Абалдибівка...) з якісними фотографіями, якісними відео. Більше контенту богові контенту!

Також опис велоінфраструктури і маршрутів, варіантів переночувати\поїсти, все це заточене під веломандрівників або привіз велосипед на машині для покататись, або де взяти напрокат (може, співпраця в перспективі з власниками готелів, кафе, прокатів, веломайстерень і т.д), але звісно щоб було цікаво будь-яким туристам. Можливо, реклама\анонси тематичних велотурів, велоекскурсій, некомерційні покатушки\пошук попутників для подорожей і ПВД. В далекій перспективі, якщо комерція добре зайде - букінг\агентство велоподорожей і велотурів з турлідерами...

Окремий розділ вело-лайфстайл - як люди використовують велосипед в цій місцевості, історії з життя активних велоюзерів і т.п., в розважальному або інфотейнментовому форматі.

Ще розділ блогів, спочатку мої блоги (тексти, фото, ютюб - щоб наклікувалось з мого сайту), потім щоб побільше людей долучалося (з юзер-френдлі мінімальною премодерацією).

Прикрутити до цього якесь спілкування, ну і щоб просувалось через соцмережі - ну не знаю, форум мабуть неактуально, може кілька чатів в телеграмі чи сторінка ФБ, або все разом.

Просування, окрім себе, інших блогерів і мандрівників, в українському (або й міжнародному) сегменті, готові інструкції DIY веломандрівника, "школа мандрівників", спорядження для перших подорожей (безкоштовно або за невеликий прайс), банк спорядження...

Можлива монетизація\фінансування проекту, взагалі за які кошти це все - партнерство\спонсорство з велобізнесом, туристичним сектором і громадським харчуванням, подача на тематичні гранти (культурні проекти, велотема, україномовний продукт), підтримка місцевої влади, громадський бюджет, патреон, просування через українську спільноту Hive, випуск власних токенів на якомусь блокчейні (див. попередній пункт 🙂 ), донати всіма можливими способами, продаж трафіку, в перспективі відкриття хостелів для велосипедистів, інтегрованих з веломайстернею.... може ще щось, не придумав поки.

Стежив за проектом "Українер", може бути частково схоже в форматі відеоблогів (маю на увазі їхні експедиції), але точно не хочеться бути "вузькотематичною копією Українера для меншої аудиторії". З велосипедом все ж таки, це має звучати гордо 🙂.

Точно хочу, щоб це було цікаво і корисно і соціально важливо. Просувати велосипед як зручний і екологічно-ненапряжний транспорт для подорожей, а Україну - як місце, для цього ідеально призначене. Сприяти розвитку велоінфраструктури, мотивувати запит на її створення, створювати (ті ж веломаршрути).
Хочу розповісти про людей, котрі обирають велосипед щодня як транспорт і як захоплення, від міст до найглухіших сіл.
Навіщо це мені?

  • Хочу свій імідж прокачати, як людини з власними проектами, мандрівника і краєзнавця, громадського діяча..
  • зібрати команду однодумців, щоб це не було проектом однієї людини, придумати, щоб в інших була мотивація готувати матеріали по краєзнавству і подорожам, знімати власні блоги, самореалізовуватись...
  • я нарцисичний, хочу побільше уваги до себе
  • щоб було щось цікаве постійно, різноманітна робота без рутини.
  • можливо кілька маршрутів цікавих одно- і багатоденних розробити, для початку по київській області, або по Україні загалом.

Звучить мабуть непогано, але з чого почати? Можливо, я понапридумував все і одразу, а треба з чогось маленького почати? Скільки грошей потрібно для початку, як почати з мінімальним бюджетом,яку роботу точно треба замовити, кого агітувати в команду? Як залучати волонтерів в некомерційні проекти (типу тієї ж бази краєзнавчих матеріалів, розробки веломаршрутів)? Як оформити легально, якщо треба? З ким точно співпрацювати бажано? На чому зекономити, а що можна безкоштовно десь взяти?

Як координувати (будь-який) проект, якщо ти - матьорий прокрастинатор, людина з невизначеними планами на майбутнє, мандрівник, котрий може бути відсутній кілька місяців на рік?

Як поєднати громадську діяльність і комерційну (в перспективі)? Може, потрібно розділити і змішувати протипоказано? Заробляння грошей не (основна) мета, але в збиток навряд чи потягну, я ні разу не багатий і взагалі перманентно без стабільних прибутків. Має хоча б на їжу окуповуватись, або інакше щоб не дуже багато часу приділяти і мати час на якісь інші заробітки.

Sort:  

назва токену й проекту: "Велокм", 1VELOKM = 1км

Цікавий може бути проєкт, буду слідкувати😉

Ого яка масштабна задумка

Congratulations @boga4! You have completed the following achievement on the Hive blockchain and have been rewarded with new badge(s) :

You distributed more than 11000 upvotes.
Your next target is to reach 12000 upvotes.

You can view your badges on your board and compare yourself to others in the Ranking
If you no longer want to receive notifications, reply to this comment with the word STOP