Дякую за все!!! THE END (UA)

in Team Ukraine7 months ago (edited)

Все в нашому житті рано чи пізно закінчується. Ось так от і прийшов до кінця час аккаунту @cranium. Точніше, прийшов до завершення час активного блогінгу на цьому акаунті та час підтримки ноди запущеної із цього акаунту. Якщо це повідомлення і буде останнім, то підтримка ноди закінчиться 3 липня, в той момент коли закінчиться приплата орендованого мною серверу. Дуже дякую усім, хто підтримав мене своїм голосом за мою ноду. Я буду довго пам’ятати ті відчуття, що розвинулись у мене після запуску свого вузла свідків.


image.png

pixabay.com


Це досить складне рішення, на порозі прийняття якого я знаходився досить довгий час. Доки блогінг приносив мені фінансові виплати мені було досить складно прийняти це рішення. Як не крути, а відмовлятись від додаткового заробітку та можливості сформувати собі фінансово більш забезпечене майбутнє, за рахунок накопичення криптовалют, досі виглядає пріоритетним напрямком в моєму житті. Що ж, від сьогодні, якщо я і буду продовжувати блогін то будо робити це на акаунтах із іншою назвою.


Чому я прийняв таке рішення?

  • В першу чергу через відчуття того, що я тупцююсь на одному місці і занадто сильно прив’язаний до блокчейну HIVE, в той момент, як навколо є і інші можливості.
  • Благо, на HIVE можна збільшувати свій капітал не тільки за рахунок постійного блогінгу в режимі щоденних публікацій на протязі декількох років без пропусків.
  • Вчора моєму синові виповнилось5 років. Це був його перший ювілей. Крім маси позитивних емоцій я рефлексував думку, яка на довго запала в мене в свідомості. За 5-й рік життя сина я провів на HIVE більше часу ніж сином. Такий баланс мене точно не влаштовував.
  • Останньою каплею, у прийнятті цього рішення, стали ось ці приємні подарунки від @azircon. Ця картина повторювалась майже біля кожного із повідомлень…

image.png


image.png


Що далі? Думаю, життя покаже. Зараз я включив Power down, але я зробив це не для того, щоб вивести HIVE і продати її на біржі. (Я точно не для цього його купував, щоб збільшити запас? при ціні 0,4$ щоб тепер продати по 0,28$).

--

І на завершення переписка із @azircon в дискорді, якщо цікаво:


image.png


image.png


image.png


image.png


image.png


Текстовка:

@cranium
Hey! Can you explain why there is such a positive attitude towards my account - @cranium on Hive?

@azircon
Because you are a farmer and optimizer

@cranium
You're probably right. What do you mean by "optimizer"?

@azircon
Please use a dictionary or google translate

@cranium
Still, can you clarify?

image.png

@azircon

  1. You post low effort useless content to earn hive and to sell them immediately.
  2. You repost old stuff
  3. You have been blacklisted before

image.png

Stop farming! The end. I will not provide any further explanation

@cranium
Thanks for your time. I understand and appreciate your efforts to make HIVE cleaner (No sarcasm). Good luck in this not simple matter and more understanding from others! I will try to find myself in something else. Blogging was an enjoyable experience.

@azircon
I will nuke them too
Anything new you open will be nuked too. I am monitoring all your blockchain activity

@cranium
Thank you!!!

@azircon

image.png

You see
I can put a couple of blockchain developers on your tail
And make the whole thing automatic
Your call how you want to play this game

@cranium
I think you will be interested. Language - Ukrainian, to make it easier to translate, if interested. I am not angry at you. You have played an important role in my life. Probably your dislikes are what I needed.

https://peakd.com/hive-165469/@cranium/dyakuyu-za-vse-the-end-ua

Useful link

Exchanges
Binance | Poloniex | Huobi | Cryptex24 | Ionomi | Okex | Bitwired | Qtrade | Kuna | WhiteBIT
Cryptogames
SORARE | Doctor Who | Oceanplanet | c24 games | Splinterlands | Cryptobrewmaster | Exodegame | Rabona
Cryptoblogs
HIVE | STEEM | lbry.tv | noise.cash


Без имени1.jpg


Sort:  

You've been farming with multiple accounts for years now. You've been abusing esteem app, till they blacklisted a few of your accounts. You did the same with actifit. You have abused the leofinance tag till you got blacklisted and that's only three dapps I know of. You're recycling your shitposts on a daily bases. Your only goal here is to milk the reward pool.

You could have done well but you have chosen to farm, shitpost and all the wrong things. Enough is enough.

probably some of Cranium's posts were "rewards pool" only, BUT he is active in local community (Hive Ukraine), he gives the advices for newbies, participates in various challenges and other activities. Also, he is our most succesful Splinterlands player.
Maybe you can give him a second chance? No more "spam" and no more downvotes?

he gives the advices for newbies

He should have practiced what he preaches as all he has been doing is farming and milking the reward pool.

Second chance? I can't even count on my hands how many second chances he got and blew it all, he continued his farming and recycling post activity ever since.

Second chance? I can't even count on my hands how many second chances he got and blew it all, he continued his farming and recycling post activity ever since.

You're right :)

 7 months ago Reveal Comment

100% Thanks!

Оце так. Дуже шкода. В першу чергу я тобі хочу подякувати за всі моменти, які ми пройшли раніше разом. Дякую за твою підтримку нашій родині. Ти завжди допомогав... І не тільки словом. Ти навіть і не уявляєш, як ти допоміг нам в скрутну для нас годину. Жертвуючи своєю родиною, ти допоміг по суті "чужим" людям. Дякую за нашу ту єдину реальну (дуже сподіваюся, що не останню) зустріч. Я хочу, щоб ти знав, Ти дуже крутий чоловік. І це не просто слова. Ти завжди знаходив час для нас всіх. Сьогодні я хочу підтримати тебе, щоб ти знав, що ми завжди з тобою (хоч і дуже далеко по відстані). Ти можеш зателефонувати нам в будь-який час. Ми для тебе завжди на зв'язку. Відпочинь трішки. Зберись з думками. Як кажуть "не руби з плеча". В тебе дуже круто виходить писати і фотографувати. І навіть, якщо я не так вже й часто коментую (бо не завжди є час), я завжди читаю твої пости. Льоха! Тримайся, ми з тобою!!! Ій Богу, завжди знаю що писати, а тут я розгубилася. Ти сильна особистість. Світ тримається тільки на таких, як Ти Друже.

Дуже приємно читати твої слова!!! Я впевнений в тому, що вони від чистого сердця. ДЯКУЮ!!!

Ого! Цей допис дійсно вартий того, аби його докладно прокоментувати 😀

В першу чергу через відчуття того, що я тупцююсь на одному місці і занадто сильно прив’язаний до блокчейну HIVE, в той момент, як навколо є і інші можливості.

Цілком згоден, на мою думку HIVE - річ корисна, але не як самоціль, а як інструмент на шляху до більш вагомих цілей.

Благо, на HIVE можна збільшувати свій капітал не тільки за рахунок постійного блогінгу в режимі щоденних публікацій на протязі декількох років без пропусків.

На мою думку, публікація постів заради винагороди - це надто вже вузько. Це ремесло, яке має свою межу, і ця межа не така вже й велика. Таке ремесло неможливо масштабувати, і все життя щоденно писати кілька постів заради винагороди - так собі ідея. Впевнений, учасники української спільноти Вулика варті більшого. Іноді боляче дивитися, як хтось "вичавлює" з себе пост лише заради того, аби заробити на ньому якусь копійчину.

Вчора моєму синові виповнилось5 років. Це був його перший ювілей. Крім маси позитивних емоцій я рефлексував думку, яка на довго запала в мене в свідомості. За 5-й рік життя сина я провів на HIVE більше часу ніж сином. Такий баланс мене точно не влаштовував.

Це дуже індивідуальна річ, і кожен має самостійно вирішувати, скільки часу потрібно проводити з сім'єю.

Для себе я сповідую такий принцип, що діти виховуються не завдяки тому, що батьки з ними проводять забагато або замало часу. Діти дуже добре відчувають сутність батька, сутність людини, їх в цьому сенсі неможливо обдурити. Вони хочуть бути схожими на тих, кого поважають. Тому головне у вихованні, як на мене, виховати не дитину, а самого себе, аби стати прикладом для своїх дітей. Замінити своїм синам умовну "няньку" - так собі приклад справжнього батька. Батько все ж таки має бути людиною справи. Ставити відданість справі на перше місце, і намагатися постійно підвищувати ставки у цій грі, якою є наше життя. Діти дивляться на це, і часто хочуть бути такими самими.

Так народжуються династії лікарів, вчених, педагогів, письменників. Не завдяки тому, що батьки приділяли своїм дітям багато часу, а завдяки тому, що стали гідним прикладом для наслідування. Але, знову ж таки, це моє особисте переконання, і є багато людей, які думають інакше.

ЩОДО ДОПИСІВ НА ВУЛИКУ

Раджу не здаватися - ці даунвоти не така вже й велика перешкода.
Писання - не просто важлива річ для розвитку особистості, а НЕОБХІДНА річ. Маючи такий значний багаторічний досвід написання текстів, не можна просто взяти і зупинитися.

Я би порадив перегрупуватися, подумати про те, які дописи були б по справжньому вартими того, аби витрачати на них час свого життя. І писати лише те, що буде інструментом для досягнення дійсно вагомих життєвих цілей.

З цього акаунта або з іншого, непов'язаного - то вже інша річ. Але писати треба. Українська спільнота так просто не відпускає кращих своїх учасників 😀😀😀

@nazavzhdy, Ого, який крутий комент... От і я обов'язково ще перечитаю, бо для себе знаходжу цінні поради у ваших словах!

👍

Дуже приємні та мудрі словаю. Перечитаю їх ще й завтра. Думаю, завтра вони вже будуть мати для мене новий сенс.

Д Я К У Ю !!!

Congratulations @cranium! You received a personal badge!

Happy Hive Birthday! You are on the Hive blockchain for 4 years!

You can view your badges on your board and compare yourself to others in the Ranking

Check out the last post from @hivebuzz:

Feedback from the July 1st Hive Power Up Day - ATH Volume record!

Thanks!

You're welcome @cranium, that's a pleasure to count you as a member since all this time!
We hope you had a nice week 😊👍 See you soon!

Congratulations @cranium! You have completed the following achievement on the Hive blockchain and have been rewarded with new badge(s) :

You got more than 27000 replies.
Your next target is to reach 27500 replies.

You can view your badges on your board and compare yourself to others in the Ranking
If you no longer want to receive notifications, reply to this comment with the word STOP

Check out the last post from @hivebuzz:

Feedback from the July 1st Hive Power Up Day - ATH Volume record!

Ні, я не вірю що ви йдете назовсім:) Думаю, що "череп" повернеться з "м'язами" і "шкірою" і його вже ніхто не впізнає. Я вважаю, що у вас хороший стиль, ви багато аналізуєте і мислите у деяких своїх постах і мені буде їх бракувати.

Фрірайт я точно продовжу, без нього я вже скучаю, але ще не вирішив де саме. Думаю, Ви мене впізнаєте :)

Ого, мене два дні не було у Вулику, а тут таке. Шкода, що ви потрапили під бан. Це не надто приємне відчуття, сам його пережив торік. Але не думаю, що це кінець, як це не відбулося і зі мною, гадаю, це все врегулюється. А трохи відпочинку вам, думаю, не завадить. Я і так дивувався як ви все це встигаєте постити, ще й з двох акаунтів)

Дякую. Відпочинок однозначно буде на користь, заодно завершу офлайн справи, які відкладав у довгий ящик.

Шкода.
Було б цікаво, якби на блокчейні реально розвивались блоги як територія свободи і непідконтрольності цензурі. Навряд чи спроби зачистити якийсь контент, який не подобається модераторам, відповідають цій меті. Та й взагалі, жорстка модерація і безцензурність якось не корелюють одна з одним.
В будь якому разі, висловлюю підтримку і бажаю не розчаровуватись в блогінгу загалом.

Напевно, ця ситуація - болючий але вагомий сигнал того, що я не готовий до блогінгу і потрібно все ж таки більше сконцентруватись на том, що мені приписують на фармінгу :)

 7 months ago Reveal Comment