Риболовля в каламутній воді. Розпаковуємо перші паки в новій грі FISHMASTER. Як не потрапити на гачок? ВІДЕО

in Team Ukraine10 days ago (edited)

Команда @cryptobrewmaster анонсувала ще одну гру на блокчейні HIVE. Цього разу - про рибальство - https://www.fishmaster.io/ І хоча зараз немає ні жодних дат появи самої гри бодай в альфі, ні навіть розуміння яким чином буде будуватися геймплей і економіка, розробники пропонують купити лімітовані паки за "недорого" - 5 баксів за пак на 3 "апгрейдні" картки. І таких паків на продажу - 3000 на майже 14 000 баксів.

2021-06-10_010558.png

Все що відомо про гру - короткий і надто загальний анонс від @fishmaster https://peakd.com/hive-140217/@fishmaster/fishmaster-new-nft-game-about

Оскільки паки купляють дуже повільно (менше 10 за два дні), а питань до гри дуже і дуже багато, вирішив, що це гарний варіант, аби розпочати свій відеоблог. Дорого, зате майже гарантований ексклюзив і потенційний хайп у майбутньому на шкандалях).

Отож, було придбано 4 паки. При чому це ніякі не стартові паки, просто набір з трьох рандомних карток. Причому розробники пропонують доплатити по баксу просто за більший шанс отримати картку саме з конкретного набору, все.

Скільки всього карток в грі, якого типу, якої рідкості, якого призначення - невідомо!

Звісно, купуючи на старті пак до гри про рибальство, чекаєш, що отримаєш хоча б яку просто вудку... Але то не про цю гру)

Пак перший - Набір Рибака
набір рибака.png
Пам'ятаєте, я писав про "більший шанс" отримати певні картки? Ось і маємо дві картки до рибальства і соковижимач для цитрусів. Хочеться вірити, що дві "рибальські" картки - не просто "розхідники" на 1-2 рази, але шансів...

Другий пак - Набір Кухаря
набір кухаря.png
Тут ніби все "тематичне", але наскільки цього вистачить для приготування бодай чогось - питання відкрите. Але нам ніяких наборів ніхто і не обіцяв.

Третій пак - Лабораторний набір
лабораторія.png
Більша ймовірніть отримати щось і гарантія отримання - дуже різні речі. А нам обіцяли лише ймовірність. Окей, два поплавка нам точно знадобиться. А ось третя картка зі значком гаєчного ключа знизу - не певен що це з лабораторії. Але побачим.

Останній пак залишився нерозпакованим, але навряд чи він сильно змінить ситуацію. Відтак - витрачено 15 баксів. Коли і які переваги ми завдяки ранній підтримці гри отримаємо - побачимо. Чи купавати вам паки зараз? Я свої купив виключно для цього відео)

Ось такі ось справи. Більше всього - у відео нижче.

Sort:  

Респект за повідомлення. Реблог! Підписка та респект!

Congratulations @cryptogeekua! You have completed the following achievement on the Hive blockchain and have been rewarded with new badge(s) :

You received more than 50 upvotes.
Your next target is to reach 100 upvotes.

You can view your badges on your board and compare yourself to others in the Ranking
If you no longer want to receive notifications, reply to this comment with the word STOP

Що ж буду слідкувати за тобою😉