Робота для котів

in Team Ukraine9 days ago (edited)

Всі хто хоче добре жити ходять на роботу, бо щоб жити потрібно працювати. От одна із волонтерських компаній Америки запонтентували новий стартап « Коти на роботі». Одне із міст Америки зіткнулись з проблемою масового нападу щурів. І як всі ми знаємо з американського кіно, що коти не можуть просто гуляти по місту. Їх відразу ловлять і вони попадають до приюту, де вони якийсь час живуть і якщо вони не знайшли будинок то їх усипляють. А тепер коти можуть ходити на роботу і жити, і бути завжди ситими. Думаю дуже гарна ідея, коти живі і в містах не буде гризунів. Дуже подобається Америка зі своїми ідеями до проблем, завжди щось вигадають, що принесе користь не тільки людям, а і природі. Вони не просто травлять хімією все живе навкруги, а підійшли до цієї проблеми дуже правильно.

eb3990b7_87d4_428e_9b1c_cc7b3511f303.jpg

Я би свого кота також би відправила на якусь роботу, йому би не завадило трішки попрацювати. Бо хтось вже геть знахабнів, по його виду ми його раби. Якщо ми не будемо виконувати його забаганку, то він кричатиме як різаний😋


Everyone who wants to live well goes to work, because to live you need to work. One of America's volunteer companies has patented a new startup, Cats at Work. One of America's cities is facing the problem of a mass attack of rats. And as we all know from American cinema, cats can't just walk around the city. They are immediately caught and they end up in a shelter, where they live for some time, and if they do not find a house, they are put to sleep. And now cats can go to work and live and be always full. I think it's a very good idea, cats are alive and there will be no rodents in the cities. I really like America with its ideas to the problems, always invent something that will benefit not only people but also nature.


[[Text her]