Шахраї

in Team Ukraine11 days ago

Мабудь кожен з нас купував чи продавав щось в Інтернеті. А хтось постійно шопиться тільки в Інтернеті. Я одна з тих хто покупки робить постійно онлайн, я не люблю ходить шукати те, що мені потрібно, особливо речі гардеробу, а ще я люблю економити. Але при шопенгі онлайн потрібно бути дуже обережним, зараз скільки шахраїв, що просто жах. Саме страшне те, що ти можешь лишиться всіх грошей с картки і цім людям нічого за це не буде. Тому що кібергполіція, в нас не наскільки розвинута.
І зараз дуже багато різних пасток для покупців, та продавців. Мені також зустрічались шахраї, як і в продажу речей так і в покупці. Дякую своїй обізнаності, я не попадалась на гачок шахраїв. Сама поширена пастка по покупці це вести повні дані картки та суму яка вас на рахунку. Якщо є сума - це 100% пастка, не один із магазинів не повинен цікавитись вашим балансом. Не можна переходити не пояким силкам тільки на головному сайті всі операції виконуються, якщо це продаж власних речей ви купуєте, просіть додаткові фото та відео, при передоплаті домовляйтесь за мінімальну сумму передоплати. Не водіться на промдоставку , якщо ця доставка не на головному сайті. Будьте дуже обачливішими, шахраї завжди вигадують щось нове.

img_3183.jpg

Фото та стаття про шахраї

Sort:  

Congratulations @dashak! You have completed the following achievement on the Hive blockchain and have been rewarded with new badge(s) :

You have been a buzzy bee and published a post every day of the week.

You can view your badges on your board and compare yourself to others in the Ranking
If you no longer want to receive notifications, reply to this comment with the word STOP

To support your work, I also upvoted your post!