Аптечка у подорож

in Team Ukraine6 days ago

pixabay_foto

first-aid-2653869_640.webp

Дуже важливий елемент подорожі.
Тому що вдома є сімейний лікар і аптека в 20 метрах від будинку.
А у бабусі в селі, або закордоном буде трохи важче.
Завжди потрібно враховувати особливості кожного, хто відправляється у подорож.
Але є і універсальні бійці👌
Термометр
Цього разу я його забула і мала клопіт. Малий реально був з температурою, в готелі знайшовся тільки безконтактний вимірювач при входах на рецепшн, дитячу кімнату, ресторани, який волав при t° вищу за 37°. Але і в цілому це не зручно - не буду ж я його вночі тащити в рєстік, якщо ?!

Льодяники для горла, фурацілин для полоскання, хлорофілипт.

Судинозвужувальні- брала в літак, але не викооистовувала, діти спали і не відчували дискомфорту. Але багато діток плакало, то як один із методів для полегшення радять лікарі. Ну і за прямим призначенням дуже рідко, але може знадобитися.
При розладах жкт ентерол, при рвоті - бетаргін та глюкоза(якщо вже й забули, то пів стаканчика коли мають той самий терапевтичний ефект).

Цього разу пошкодувала, що не поперла інгалятор. У старшого боліло горло і почався ларінгит. У нас бував він і раніше, тому в принципі це до особливостей моїх дітей.

Антигістамінні - алерзін та ампули дексаметазону з шприцем, про всяк випадок, якщо сильна алергічні реакція, а вмене таке бувало.

Очні краплі, якось і з таким стикалися, що сильне запалення оченяток траплялось з нами у подорожах.

Засіб від свербіжу при укусах комах. Псило-бальзам або Фенистил.

Від опіків пантестин, або ще круто допомагає мазь від геморою! Там реально крутий склад, який дууже полегшує стан. Хоча краще цього стану взагалі уникати і пам'ятати, що кращий захист від сонця - це не бути під ним у години пік. Жоден крем, хоч 200 спф не захистить. Тоді вже краще закритий одяг(легкий, тому що тепловий удар теж не цукор)

Беру і жарознижувальне, хоча я сприймаю температуру як боротьбу організму і тому не сильно практикую її збивати парацетамолом чи ібупрофеном.
Багато досліджень про їх шкоду. Тому вода, багато води, обтирання і контроль стану.

Базові вітаміни - С, D, Mg, Zink, також тарабаню з собою.
Поки були малі(таскала і сечеприйомники, на випадок потреби здати аналіз - також колись вночі чоловік по чужому місту бігав в пошуках, а при лікарні не було.

Но-шпу беру ще, гавіскон від печії, атоксіл.

Кожен раз щось доповнюю, якщо досвід минулих поїздок підкидує десь мої "пробєли".
Реально потрібно ретельно все збирати.
Але всім бажаю, щоб приводу нічим з вищеперерахованого, не було користуватися🙌

Sort:  

Тягне на піввалізи😅

Та так і є 🙈 Чоловік каже, шо я ку-ку. Тоді я пригадую, як ми бігаємо в далеких місцях в пошуках аптеки, і тоді він мовчки тягне😅