Кондиціонер - користь чи ні.

in Team Ukraine11 days ago

Це літо прям справжнє - спекотне, сонячне. Ще жодного разу ми не носили куртки, хоча минулого року бувало і таке.
Мені воно подобається. Хоча не буду лукавити - іноді навіть вдома тумач, коли повітря наче важке і ні вітерця.
То ж спасіння кондиціонер.
Ще коли з'явився старший син в мене були сумніви - чи безпечно його використовувати, тому що тоді всі лякали запаленням легень, вух, суглобів - кошмар кошмарний, а не спасіння.
Тому трохи поглиблювалася в цю тему.
І прийшла до висновку, що кондиціонер корисна річ при правильному використанні.
Основні опасіння про можливість захворіти мають право на життя при неправильні експлуатації.
Більшість сучасних кондиціонерів працюють за принципом клімат контролю. Якщо в комнате у вас 36 градусів, ви задали температуру 25, то для того, щоб остудити кімнату до 25 спочатку він буде гнати холодне повітря, поки не зробить потрібну температуру.
Опасним є саме перепад температур, а якщо підтримувати її стабільною та не впадати у крайнощі з мінімальними температурами, то як на мене - від них лише користь.

air-conditioner-4204637_640.webp

foto:pixabay

Тому що спека не тільки неприємна, а ще й небезпечна. З легкістю можна отримати тепловий удар, якій найбільш шкідливий діткам та старикам.
Є ще опасіння, що вони позповсюджують бактерії.
Тут також, все просто. Мы ж не їмо з брудного посуду, так само і з кондиціонерами. І не обов'язково викликати служби для цього. Решітка елементарно знімається власними силами, ретельно промивається водою, я потім ще промывают хлоргексидином(в аптеці купую, коштує копійки) - і вуаля👍

Для мене спекотним ночами-це спасіння.