Oil painting

in Team Ukraine14 days ago (edited)

Прогулявшись сьогодні Лувром, я надихнулась і згадала своє захоплення мистецтвом. Під час першої вагітності я мала багато часу, енергії і нерозтрачений потенціал, який не знала куди направити. Коли вже були обрані всі аксесуари для малюка і я зовсім занудьгувала, я натрапила на рекламу курсів малювання маслом. І я загорілася. Не знаю чому. Відверто кажучи, я вважала що не вмію малювати ЗОВСІМ, в школі ненавиділа уроки ІЗО і часто просила про допомогу у виконанні домашніх завдань( ох і лінива я була).

image.png

Прийшовши на перше заняття я потрапила в особливу атмосферу. Це було полуподвальне приміщення у старому районі на Подолі. Малювати прийшли зовсім різні люди - молоді хлопці, які вже мали навички малювання, дорослі жіночки, які як і я, ще нічим крім гуаші не малювали.
Я точно знала, що хочу малювати маслом і мені дуже подобалися картини виконані мастихіном. Я побачила їх вперше, коли ми з чоловіком на Андріївському узвозі обирали подарунок для мами чоловіка. Мене зачарували ці об'ємні мазки. Це була любов.
Я обрала , що хочу написати. Це було море. Нажаль не " з натури", а з фото в телефоні.

Це моя перша спроба
image.png
Лодку з людиною мені було тоді намалювати найважче , це вже не море-гори

image.png
І ті перші мазочки мастихіном, які додають таку об'ємність
image.png