Практика заземлення

in Team Ukraine16 days ago
Мы с тобою — городские чайки, Мы давно забыли запах моря, Мы вдвоем летаем над помойкой И кричим:«Мы чайки, чайки, чайки

Говориться в книзі Юрія Полякова «Паризьке кохання Кості Гуманкова».

Дуже часто в метушні кожного дня я рухаюсь наче по інерції. Просто від того , що так треба.

images.jpg

Фото

Я помітила, що іноді я навіть не відчуваю болі - чи-то дитина трісне самокатом випадково, чи то схвачуся за сковорідку. Навіть такі сильні триггери проходять повз. Наче не жива.


Мені дуже сподобалась така практика заземлення, просто щоб зупинитися і згадати, що я - Людина, що я відчуваю, що я - ЖИВУ.

Коротко суть. Я роблю це просто у кімнаті, уявляючи себе на Сейшелах, але якщо є змога бути босяка на траві або піску - обов'язково скористаюся
1⃣ Ноги на ширині плечей. Коліна м'які, трохи пружинять. Очі закрили і спокійно дихаємо. Долоні кладемо на стегна.
2⃣ Стоїмо в такому положенні 2-3 хвилини до відчуття, що ноги стали важкими і вас потягнуло вниз. Ніби ви в ліфті і він почав стрімко підніматися.
3⃣ Після того, як ви відчули, що вас потягнуло вперед це знак, змінити становище. Переносимо руки вниз живота, зчіплюючи їх в замок у вигляді чаші, перебуваємо в цьому положенні ще декілька хвилин, поки вас знову не потягне вперед.
4⃣ Після того, як вас потягнуло вперед міняємо положення рук і ставимо їх в «молитовну позу». До релігії не має відношення. Ніякої напруги, все дуже м'яко. .

Ви можете відчути різні емоції - полегчення, спокій, або навпаки емоційний підйом.
Мене це заспокоює, припиняється моя "дика гонка, до трясучки!
І приходе такий не звичний для мене плинний темп, темп насолоди ( ненадовго, але все ж)

Джерело

Sort:  

!LUV

@dreamsct, you were given LUV from @fauxsophisticate. Info: https://peakd.com/@luvshares or check wallet: https://hive-engine.com