Привіт

in Team Ukraine6 months ago

Привіт усім. У своє блозі я буду розповідати про свої враження о грі Ocean Planet з якою я познайомилась не так давно, та її цікавостями. Хоч гра тільки в альфа тестуванні, але вона має багато всього. В чому її особливість - ця гра працює на блокчейні Hive.

У цьому пості я хочу розповісти коротко про загальні враження про цю гру та коротко про те, що там є.

Ця гра про життя у світі океану, як можна про це зрозуміти з назви гри. Після реєстрації ми з’являємось у місті Вільні Води, де ми будемо проживати. Там є багато будівель, де ми можемо купляти/продавати товар, вирощувати продукти, купляти пропуски в інші місця, прокачувати свій корабель, відкривати картки і т.д. (з часом буде більше можливостей). На початковому екрані ми можемо купити різні картки, які допоможуть жити у цьому світі та розвиватися. Також можна подорожувати у інші місця та виловлювати предмети, які можна продавати та заробляти місцеву валюту, яку потім можна вивести на свій гаманець на сайті Cryptex24.

Тут приємний дизайн, зручне поповнення валюти на аккаунт та реєстрація в гру, зрозуміла механіка та є чат, в якому тобі завжди допоможуть. Гра взагалі цікава і чекаю, коли додадуть усі механіки, які плануються у цій грі.

Sort:  

Вітаємо вас на HIVE 😉

Долучайтесь до нашої спільноти Team Ukraine, публікуйте у ній свої дописи та використовуйте при публікації ваших постів одним із тегів #ua для отримання підтримки від учасників нашої спільноти.

Більше інформації за посиланням

Congratulations @exorcist2457! You have completed the following achievement on the Hive blockchain and have been rewarded with new badge(s) :

You received more than 50 upvotes.
Your next target is to reach 100 upvotes.

You can view your badges on your board and compare yourself to others in the Ranking
If you no longer want to receive notifications, reply to this comment with the word STOP

Check out the last post from @hivebuzz:

Hive Power Up Day - August 1st 2021 - Hive Power Delegation

Welcome!
вот бы еще иллюстраций бы вам побольше!

 6 months ago Reveal Comment

Downvoted due to @hakeemshah96's insincere copy-paste spam compliments.

 6 months ago Reveal Comment

Downvoted due to @hakeemshah96's insincere copy-paste spam compliments.