Привіт знову

in Team Ukraine4 months ago

Сьогодні хочу розповісти про саме знайомство з грою.

Розпочинала я знайомство з будівель. Їх є багато, про які треба розповісти. Є такі будівлі, як ферма, лабораторія, маркет, фудтрак, озброєння, дім, гараж та головна вежа.

Ферма

Ферма.png

Зайшовши туди, ми можемо зустріти жінку та чоловіка, якому можна продати предмети, які допоможуть йому в роботі з фермерством, а саме пісок, шкуру, кістки, глину, насіння, пляшку води.

Лабораторія

Лабораторія.png

У ній нас зустрічає чоловік та ми можемо продати йому деякі речі. Він може у нас купити папір, каву, тканину, клей, ампули та алкоголь.

Маркет

Маркет.png

Тут ми можемо зустріти чоловіка, якому продати можна пляшки, цвяхи, лом, ножі, гілля, картон, пластик, труби, банки, вугілля, янтар, залізо. Також є можливість взяти місце в оренду на маркеті, та виставляти на продажу предмети, які виловили у водах, лутбокси та картки. Крім продати, можна і купити все те саме у інших гравців.

Фудтрак

Фудтрак.png

В цьому місці ми можемо побачити двох чоловіків. У першого, який стоїть біля машини фудтрак, ми можемо купити креветки, які потрібні для прискорення подорожування між місцями. У іншого, який сидить за столом з вороною, ми можемо купити ліцензію для перебування біля нафтової платформи.

Озброєння

Озброєння.png

У будівлі з озброєнням нас зустрічають дві персони, в одної з них ми можемо відкрити лутбокси, які ми купили на маркеті чи виловили у водах.

Дім

Дім.png

Тут ми можемо облаштувати корабель (змінити корабель, посадити в нього якогось персонажа, поставити якесь обладнання та змінити крюк), активовувати куплені картки, зберігати речі в скрині.

Гараж

Гараж.png

А в гаражі нас зустрічають дві дівчини, одній з яких можна продати шини, мотузки, дроти, олію, газ та шнури.

Головна вежа

Головна вежа.png

Приходячи на головну вежу, ми можемо зустріти чоловіка, який продає ліцензію, щоб перебувати в старому місті. Також там є дошка, в якій можна побачити топ гравців у таких категоріях: подія (її можна побачити на білборді), топовий холдер С24 та просто топовий холдер.

Білборд

Білборд.png

Також в останньому оновлені відкрили білборд, у якому з’являються події. Туди ми вносимо різні предмети (вони змінюються кожну неділю), які ми можемо виловити або купити. Там можна подивитися топ гравців, ваше місце в рейтингу та призи, які можна отримати, якщо попадете в топ 25 гравців.

Ось такі є будівлі у грі Ocean Planet.

Дякую за увагу🙂

Sort:  

Congratulations @exorcist2457! You have completed the following achievement on the Hive blockchain and have been rewarded with new badge(s) :

You received more than 100 upvotes.
Your next target is to reach 200 upvotes.

You can view your badges on your board and compare yourself to others in the Ranking
If you no longer want to receive notifications, reply to this comment with the word STOP