Освітня промо-кампанія "Binance NFT"

in Team Ukraine2 months ago

Зареєструватись на Binance можна по цьому партнерському посиланню. Ви отримаєте -20% торгових комісій. Це додатково до -25% якщо ви використовуєте BNB для сплати комісії.

Криптовалютна індустрія завжди була сповнена можливостей та потенціалу. У 2017/2018 роках ми стали свідками швидкої популярності ICO/IEO, а вже у 2019/2020 роках каталізатором підйому блокчейн-технології на новий рівень став DeFi сектор. Сьогодні можна з упевненістю сказати, що обидва напрямки стрімко розвиваються, досягли значного прогресу і є невід'ємною частиною крипто екосистеми.

Однак, експерти вважають, що криптовалютний ринок все ще перебуває на ранньому етапі розвитку, а нові гілки створять небувалі перспективи. Отже, який же напрямок може стати новим трендом у 2021 році та як про нього дізнатися? Криптоспільнота активно обговорює і вивчає про NFT - (non fungible tokens) не взаємозамінні токени, поширення й використання яких набирає обертів, а отже - може стати новим трендом 2021 року.

Команда Binance рада представити ексклюзивну освітню програму "Binance NFT", у рамках якої ви дізнаєтеся усе "від А до Я" про NFT ринок, а найактивніші учасники отримають різні цінні призи.

Період проведення: з 15 лютого по 17 березня

Як взяти участь?
Щотижня Binance буде знайомити вас з лідерами NFT ринку. Ми проведемо АМА-сесії й активності, під час яких ви зможете безкоштовно отримати цінну інформацію, а також стати володарем спеціально зроблених NFT та токенів проєктів. Слідкуйте щоденно за Binance Новини (UA), щоб не пропустити анонси!

Промо-активність №1 — Axie Infinity!
Отже, першим проєктом-учасником стане Axie Infinity - гра побудована на блокчейні, яка керується децентралізовано її гравцями. Binance спільно з Axie проводять:

16 лютого АМА-сесію у Telegram чаті Binance Russian, а 17 лютого у чаті Binance Ukrainian. Автори найкращих питань та переможці вікторини отримають токени AXS на суму 1000$.

З 15 по 18 лютого у рамках NFT активності 25 переможців, обраних випадковим чином розділять 1000$ у токенах AXS серед усіх, хто:
а) підпишеться на Binance Новини (UA) та Axie Telegram або Axie Twitter;
б) підпишеться на імейл розсилку на сайті Axie;
в) заповнить Google форму

3 причини чому вам варто взяти участь:

Кожен може виграти цінні та рідкісні призи, вартість яких регулюється ринковим попитом та пропозицією. Станом на 15.02.2021 три найдорожчі NFT були продані за 1,500,000 USD 9 Genesis Land plots (Axie Infinity), 765,000 USD Alien #2890 (CryptoPunk) та 225,000 USD Formula 1 Grand Prix de Monaco 2020 1A (F1 Delta Time)

Під час цієї активності вам не потрібно торгувати або купувати NFT. Уважно стежте за анонсами та виконуйте завдання, правила яких дуже прості.

Цю кампанію було організовано ексклюзивно для ком’юніті з України, Росії, Казахстану та країн СНД.

Які нагороди та призи будуть розіграні під час кампанії?

Колекція з 2000 року унікальних NFT від Binance (створених на Binance Smart Chain)

Фірмовий мерч Binance (футболки, худі й кепки)

Лімітовані NFT від Axie, Decentraland, Aavegotchi, Sorare, Sandbox, Enjin

Токени AXS, ENJ, GHST, SAND, BNB та MANA
Додаткова інформація:

— Вперше чуєте про NFT? Ознайомтеся з докладним гайдом на Binance Academy. Більше корисної інформації читайте у каналі новин Binance під час промо кампанії.

— Для отримання NFT вам необхідно завантажити гаманець TrustWallet чи MathWallet, а також підключити свій гаманець до Binance Smart Chain (BSC). Будь ласка, ознайомтеся з докладним керівництвом як підключитися до BSC на TrustWallet чи MetaMask.

— Binance залишає за собою право заборонити доступ учасникам, що здійснюють шахрайські дії з використанням масової реєстрації акаунтів.

Sort:  

Congratulations @flodner! You have completed the following achievement on the Hive blockchain and have been rewarded with new badge(s) :

You published more than 650 posts.
Your next target is to reach 700 posts.

You can view your badges on your board and compare yourself to others in the Ranking
If you no longer want to receive notifications, reply to this comment with the word STOP

Check out the last post from @hivebuzz:

Hive Tour Update - Advanced posting
Valentine's day challenge - Give a badge to your beloved!