Щасливий дім

in Team Ukraine3 days ago

Як часто ми запрошуємо гостей до власної оселі? І чи не стають на заваді бажанню затишно провести час із друзями банальні побутові відмовки, як-от «даруйте, та в нас такий гармидер», «наша квартира така крихітна», «у нас досі триває ремонт» тощо. Бо, як не дивно, саме вони нерідко позбавляють нас щастя дружніх домашніх посиденьок.
Більшість вважає, що їхня оселя недостатньо затишна для таких зустрічей. І переважно через те, що не виглядає так, як у модних дизайнерських журналах. Але все це дурні стереотипи. Кожен може зробити свій дім затишним і щасливим. Головне – дати собі творчу свободу і спробувати організувати простір власної оселі так, аби в ньому відобразилося ваше власне «я», ваші смаки й уподобання.
Низку корисних порад, як зробити затишним своє помешкання, можна знайти у чудовій мотиваційній книзі Ребекки Вест «Щасливий дім». Саме її розгорт зображено на моїй світлині. Ця книга стала мені у пригоді, і час від часу я повертаюся до неї знову і знову. Можливо, вона і вам допоможе відчути щастя у власному домі. Адже лише ми самі знаємо, яким воно має бути.

IMG_20210913_100917.jpeg

Sort:  

Congratulations @ganya.grak! You have completed the following achievement on the Hive blockchain and have been rewarded with new badge(s) :

You received more than 50 upvotes.
Your next target is to reach 100 upvotes.

You can view your badges on your board and compare yourself to others in the Ranking
If you no longer want to receive notifications, reply to this comment with the word STOP

Check out the last post from @hivebuzz:

Hive Power Up Month - Feedback from Day 12