А ким ти працюватимеш в майбутньому?

in Team Ukraine12 days ago (edited)

Усім привіт :)

Поки на вулиці дощить, я заварюю чай і сідаю під пісні Ріанни писати цей пост.
Прикріплю ще раз своє фото, а то раптом ви ще не запам'ятали мене :)

2021-06-08 19.38.10.jpg

Сьогодні розповім про спеціальність, на якій я навчаюсь. Вважаю, що вам буде цікаво прочитати цей пост.

Як я вже згадувала у своєму першому дописі, навчаюсь я в Національному педагогічному університеті імені М. П. Драгоманова на кафедрі філософії та культурної антропології. Спеціальність - культурологія.

Давайте я спочатку розповім свою історію і чому я обрала саме цю спеціальність.
Як і всі одинадцятикласники, я вибирала свій шлях, свій майбутній університет і спеціальність, з якою пов'яжу своє життя. Чесно кажучи, обирала дуже довго, бо хотіла вчити все. Спочатку планувала вступати в Київський політехнічний інститут на графічного дизайнера, але коли дізналась, що там перший екзамен з вищої математики, це бажання відразу відпало :)
Математику припинила вчити ще в, далекому, сьомому класі, коли почались ці нескінченні теореми і рівняння. Принципово, замість домашніх робіт з алгебри, я читала Шевченкову "Катерину", Василя Симоненка, Ліночку Костенко з Лесею Українкою. Напевне, якраз вони виховали в мені безмежну любов до України :)

Так от, як ви вже зрозуміли, я - гуманітарій. Тому почала обирати свою спеціальність саме з гуманітарних наук. Подавала заяви для вступу і на вчительку української мови, і на філологиню, журналістку, історика, філософа, і, звісно, на культурологію. Я пройшла на всі спеціальності, куди вступала, але зупинилася на культурології. А знаєте чому?
Бо я ніколи в своєму житті не зустрічала культурологинь, тому вирішила сама стати нею :) А, насправді, мені було дуже цікаво, що вивчає ця наука, про що бесідують культурологи.

Найпоширеніше питання, яке я чула від оточуючих: "Катю, а ким же ти працюватимеш?".

На це питання я відразу відповідь не могла дати, бо не розуміла сама, але, наразі, я впевнена, що зможу працювати в будь-якій культурній сфері. А знаєте чому?

Як я згадувала вище, культурологія - міждисциплінарна наука, в якій вивчають, грубо кажучи, усе: аналізуємо живопис, архітектуру, музику, кінематограф, психологію, розглядаємо соціологію, торкаємося політики, вчимось створювати культурні проекти, досліджуємо менеджмент, вчимося чітко і переконливо говорити, рефлексуємо на філософські теми.

Хочу додати, що культурологія - неймовірно естетична наука, тому покажу вам трішки краси
b858d930823b27c7951eb9bc15a93652.jpg

06014498332f1dc019d1d1efaac396cf.jpg

7e596572a75b60218c476f054228a220.jpg

4bd8f1a0bb122979d3290833cc4e14af.jpg
Фото знайдені на просторах пінтересту.

Дякую, що дочитали пост до кінця :)

Sort:  

Wonderful place!

Welcome katerinkaa!
Ecency is fastest website, mobile and desktop application that improves your experience on Hive.

Use Ecency daily to boost your growth on platform!

Support Ecency
Vote for Proposal
Delegate HP and earn more

Congratulations @katerinkaa! You have completed the following achievement on the Hive blockchain and have been rewarded with new badge(s) :

You received more than 200 upvotes.
Your next target is to reach 300 upvotes.

You can view your badges on your board and compare yourself to others in the Ranking
If you no longer want to receive notifications, reply to this comment with the word STOP

Check out the last post from @hivebuzz:

Feedback from the June 1st Hive Power Up Day

О, я зустрічалась з культурологинею, у нас в КНУ викладали культурологію на економічному факультеті, як і естетику (це мабуть, також з тих, хто закінчує відповідний напрямок).
Але я не знаю, як зараз формують навчальні плани, але такі святоглядні предмети реально дуже корисні, бо саме вони роблять університетське навчання повноцінним, осяжнішим.