Булочна "Ярослава" в Києві - улюблене кафе / "Yaroslava" Bakery in Kyiv is a favorite cafe ☕️

in Team Ukraine5 days ago

Куди зайти в центрі Києва? В мене відповідь завжди одна: в "Булочну". Це відоме кафе, що знаходиться на вулиці Ярославів Вал 13 (найближче метро - Золоті Ворота). ☕️🍘

IMG_20220114_111756.jpg

Фасад кафе з вулиці

В цьому невеликому кафе завжди були смачні пиріжки (з вишнями, яблуками, сливами, абрикосами, корицею, навіть м'ясом, картоплею чи горохом). Всередині кафе невелика кількість столиків, є маленький умивальник для миття рук (не потрібно спускатися для цього до туалету, яким також можна скористатися у підвальному приміщенні). Ціни на пиріжки приблизно 19 гривень за начинку з фруктами, 25 грн за пиріжок з корицею. По іншим не пригадаю ціни.

IMG_20220114_111859.jpg

Як бачите, написано, що неділя - вихідний. Але в цьому приміщенні все одно буде відкрито, бо тут також є ресторан, який може працювати і ви все одно зможете сісти попити чаю.

До пиріжків мені подобається брати чай з лимоном 🍋

IMG_20220114_112452.jpg

Насправді, здалося, що зараз пиріжки в них не такі класні, як було кілька років тому. Я майже завжди заходжу в "Булочну", коли буваю в районі Золотих Воріт.

IMG_20220114_112457.jpg

Популярність цієї кав'ярні велика. Тут постійний потік бажаючих скуштувати смачну випічку, попити кави або чаю. Хоч поряд є конкурент - "Арома Кава" з більшим приміщенням, диванчиками, різноманітним меню, телевізорами. Але в "Ярославі" атмосферніше.

IMG_20220114_112527.jpg

IMG_20220114_114519-001.jpg

Я заселфилась, як могла, на фоні стіни з малюнком Золотих Воріт

У кав'ярні приємно дивитися у вікно і спостерігати за життям міста. В теплі пори року тут, до речі, виносять на вулицю столики і люди можуть сидіти там. Але мені не подобається сидіти на вулиці, бо зазвичай там сідають люди, які курять, і тоді мені абсолютно не комфортно насолоджуватись перебуванням в такому місці.

IMG_20220114_112123_1.jpg

З вікна "Булочної"

Можливо, "Булочна" - не шикарне кафе, але воно як мінімум цікаве.

Sort:  

О, був час, ми туди частенько заходили. Мені найбільше смакували пиріжки із м'ясом, а мій колега полюбляв брати із шпінатом. На жаль останнім часом прогулятися до "Ярослави" не виходить.

То Ярослава вже тепер Булочна?? 😬😒
Цікаво, що я туди часто зазодила, коли приїздила в Київ у споавах. А відколи переїхала, то не була ні разу 😉 Сама не знаю, чому

Я туди ходжу саме в відділ булочної, адже приміщення "Ярослава" має і ресторан, і цю Булочну. То я її називаю "Булочна" 😃

Агаааа, а ресторан то "Ярослава", так? Там завжди їх.було важко зрозуміти, бо границі де факто нема 😇

Так, немає, крім того дозволяється ж і в туалет вниз спускатися. Тому не дуже зрозуміло. Булочна по суті і називається "Ярослава" виходить 😀