Фільм "Ребекка" ("Rebecca"), 2020 р.. Враження 🎞

in Team Ukraine2 months ago

🎞 "Ребекка" ("Rebecca") - британсько-американський фільм 2020 року режисера Бена Вітлі, знятий компанією Netflix за однойменним романом Дафни дю Мор'є.

У ролях: Лілі Джеймс (грала подругу головного героя у "Вчора"), Армі Гаммер (грав головну роль у "Готель Мумбаї"), Крістін Скотт Томас та інші.

102820.jpg

💬 Цей фільм мабуть можна віднести до тематики романтичний трилер. Хтось назвав його "жіночим" 😃
Головна героїня працює помічницею старої багатійки. Вони їздять по світу у її справах. В одному з готелів дівчина випадково знайомиться з багатим красунчиком, і в них починаються стосунки. Хоча дівчину її бос попередила : в цього чоловіка нещодавно померла дружина, і він точно ще любить її, тому ці стосунки "несерйозні". Але чоловік одразу ж запрошує свою нову любов їхати жити до нього та виходити за нього заміж.
Переїхавши, дівчина опиняється у величезному маєтку з купою прислуг. І з цього моменту все не так кольорово і радісно: кожен куточок будинку нагадує про колишню, померлу, власницю. Все залишилось так, як було з нею. І прислуга також робить все по старим, заведеним ще при попередній дружині, звичаям. Дівчина буде доказувати, що вона достойна нова дружина і що попередня, Ребекка, - в минулому. Але як загинула попередня дружина? І тут починається справжній детективчик, бо відкривається багато фактів... І закінчення буде цікавеньким.

Трейлер (англійською):

✅ Фільм цікавий, можна дивитися, щоправда особисто для мене ця акторка трохи "переграє" в деяких моментах.

Sort:  

За описом це фільм з таких як я люблю, треба глянути.