Фільм "Вірю в кохання", 2020р. Враження 🎞

in Team Ukraine13 days ago

🎞 Мелодрама "Вірю в кохання" ("I still believe") вийшла на екрани в 2020 році. Ролі зіграли: Кей Джей Апа, Брітт Робертсон, Шанія Твен, Меліса Роксбург і Гері Сініс.

В основу стрічки покладено реальну історію музиканта, який кохав дівчину, яка захворіла на рак.

За сюжетом, хлопець їде з батьківського дому на навчання. Починається новий етап в його житті, він закохується в симпатичну дівчину. Хлопець любить грати на гітарі і писати пісні, і в нього навіть вдається потрапити на сцену та записувати свої пісні завдяки іншому, більш відомому, музиканту. Спочатку з дівчиною складно було налагодити стосунки, і були навіть якісь непорозуміння. Та після того, як у неї діагностували рак, хлопець ні на мить не покидав кохану і одразу запропонував їй одружитися. Він паралельно писав пісні і виступав з концертами та в ефірі, наголошуючи кругом, як любить свою дівчину і як бажає їй одужання. І тут диво: рак відступив і ніби все стало позаду. Закохані одружилися і могли планувати майбутнє, поки дівчині знову не стало погано. Ну а все інше, що відбувалося у фільмі, подивитесь вже безпосередньо при перегляді.

i-still-believe.jpg

Source

Фільм дуже типово-мелодраматичний. Сюжет не новий, і у його виконанні також нічого нового не шукайте. Це простий фільм про світлу любов, який, думаю, можна подивитися всім.