Ocean Planet: Ігровий гайд!

in Team Ukrainelast year (edited)

лого тутор.png

Вітаю, гравці!

“OceanPlanet” — це постапокаліптичний світ повний пригод, видобутку та обміну ресурсів, розвитку персонажів. І щоб вміти виживати у цьому світі потрібно знати багато деталей та нюансів. Тож ми підготували корисний гайд “Як вижити у постапокаліптичній планеті-океану для новачків”, де зібрали все основне, що потрібно знати перед тим як вирушати у пригоди.

Реєстрація та вхід

Почнемо з найпершого, що потрібно зробити — реєстрації та входу у гру. Вхід у гру дозволений лише для авторизованих гравців, тож якщо у вас немає аккунту в HIVE, вам потрібно зареєструватися. Зареєструватися ви можете через HIVEONBOARD.

регистр.png

Якщо ж у вас є аккаунт HIVE, то ви можете увійти за допомогою розширення KEYCHAINE, або через HIVESIGHNER.

Вільні води

Вітаю! Ви потрапили у Вільні Води!
Це тихе містечко, побудоване на мілководді — одне з небагатьох місць на планеті, де суша знаходиться всього у декількох метрах під водою. Місто знаходиться у процесі відбудови після техногенного забруднення планети.

карта.png

Жителі містечка пристосувалися до життя та відбудовують його крок за кроком. Всі будівлі на екрані міста інтерактивні, їх можна відвідати та познайомитись з NPC, які там проживають і працюють. Історію та функціонал локацій можна дізнатися в постах згодом. Інформація про деякі: Храм, Арсенал, Готель, Цирюльня та Звалище вже доступна до ознайомлення в попередньому пості.
Там можна потеревенити з жителями міста, дізнатися їх історію та чим вони можуть бути корисні. На даний момент ви можете ознайомитися з історіями: жриці Сарі, сміттяря Долара, бармена Вінченцо, ковалихи Макс та перукаря Кеннета за посиланням.

“А що ж тут робити? Чим можна зайнятися у цьому світі?”, — запитаєте ви. Що ж давайте дізнаємося які розваги наявні у “OceanPlanet” на даний момент.

Майнінг

Майнінг — є основним видобутком предметів та ресурсів у світі “OceanPlanet”. Щоб вирушити у пошукові пригоди по океану, для початку потрібно увімкнути карту, яка схована у правій нижній області екрану. Чи просто натиснути на зображення Головних Воріт у правій нижній частині екрану та випливти у відкритий океан. З часом у вас буде більше кораблів, які призначені для різних цілей: видобутку, бою, швидкого переміщення, високою вантажопідйомністю і так далі, але зараз доступний тільки базовий універсальний човник.

врата.png

Чудово! Тепер ви можете обрати доступне місце для відвідування — Маркет, Лайнер, Місто чи Нафтовежа. Майнити у Маркеті та Лайнері можна безкоштовно, а от для того, щоб потравпити у Місто та Нафтовежу треба мати спеціальну ліцензію. Ліцензію до Міста можна придбати за 200 монет у мера Клауса в самому центрі Вільних Вод — на Головній вежі.
Ліцензію до Нафтовежі можна придбати за 500 монет у Привида, який сидить та чаює біля Фудтраку.

миникарта.png

Також ліцензії можна придбати у вигляді паку карток (активувати їх буде можливо починаючи з наступного оновлення).

пропуск.png

Коли ви обрали місце для майнінгу корабель має здолати деяку відстань на яку потрібен відвіданий час. Ви звісно можете зачекати доки корабель сам допливе, тим часом попиваючи каву чи дивлячись на рибок, або ж за потрібну кількість креветок благословити корабель силою Бога Креветона та миттю подолати цю відстань. Очікувати поки корабель допливе можна зі згорнутим вікном.

Коли ви допливете у потрібну зону в океані з’явиться стрілка, у вас є можливість керувати кораблем за допомогою стрілок “вправо”-”вліво” на клавіатурі. Натискаємо та корабель зрушить з місця! Рухайтесь у напрямку стрілки, щоб потрапити на сцену майнінгу.

Вилов предметів

Що ж розпочнемо, майнінг! У зоні майнінгу можна побачити дно та потонувші у давні часи різні локації, які ховають свої скарби.

майнинг.png

У лівому нижньому кутку екрана є пульт керування, яким ви зможете опустити та підняти кран для вилову. Кран опускається на дно та виловлює замулені речі, які треба ще очистити щоб дізнатися, які корисні предмети ви отримали. Все залежить від вашої вдачі, адже в одному місці може бути порожньо, а в іншому може ховатися рідкісний предмет! Керуйте кораблем, щоб дослідити всю зону локації.

Кожна локація майнінгу приховує свої скарби, а різні скарби мають свою особливу цінність.

Ймовірності вилову лутів

На зобрженні-підсказці вказаний відсоток ймовірності вилову різноманітних видів лутів на різних локаціях майнінгу.

Жовті - найбільш розповсюджені (можна зустріти на 3 чи більше локаціях).
Блакитні - більш рідкісні (зустрічаються на 2 локаціях).
Зелені - унікальні для конкретної локації.

вероятность.png

Продажа лутів

Виловлені з океанського дну предмети можна продавати у Вільних Водах різним персонажам та отримувати за це гроші. Потенціальні покупці: Джек Фармер (локація — Ферма), Лола (локація — Гараж), Спайкі (локація — Арсенал) та Гері (локація — Лаба). Бутчер (локація — Фудтрак) допоможе вам розпізнати зловлену вами рибу (згодом з’являться різноманітні види риб, деякі з них не є їстівними). А ще у Бутчера можна купити смачні креветки.

На зображені-підсказці вказана максимальна кількість предметів у слоті та кому які лути можна продавати і за яку ціну. Жовтим виділено найвигідніші ціни на кожен вид товару.

цена.png

Лутбокси

Лутбокси — це спеціальні ящики, в яких можна знайти різні картки та корисні ресурси. Анпекнути (відкрити) лутбокси можливо в Арсеналі у ковалихи Макс. Самостійно відчиняти дерев’яні скрині можливо зібравши зі шматочків або купивши цвяхосмик (буде доступно в наступному оновленні). Наразі обладнання для самостійного відкривання контейнерів та військових лутбоксів недоступне. Також лутбокси можна придбати у магазині лутбоксів.

Картки

У грі є спеціальні картки, які можна знайти в лутбоксах чи купити. Картки надають додаткові можливості, які корисні для пригод по океанським просторам. Наявні такі типи карток: Персонажі, Спорядження, Екіпірування, Ресурси, Судно, Предмети та Бонуси (бонусні набори). Якщо ж вам не потрібна здобута картка, то її можна продати на Ринку.

продаж.png

Анпекнути (відкрити) картку можливо у Вівтарі, який знаходить на території Гравця. Анпекнуті картки вже не можна продавати!

Корабель

В останньому оновлені 1.4.1 було додано можливість екіпірувати корабель та збирати екіпаж, адже швидкість і успіх видобутку ресурсів залежить від встановленого обладнання та екіпажу на ньому.

Любі гравці! Наразі спорядження, єкіпаж та екіпірування ще не вносять в гру ніяких ефектів, тож слідкуйте за постами та дочекайтеся наступного оновлення.

Дисклеймер: дані в таблиці, що виділені червоним, ще не введені в гру, але будуть доступні в наступному оновлені.

Знаючи ці основи виживання, ви готові подорожувати по світу “OceanPlanet”, майнити та торгувати здобутими скарбами. Досліджуйте дно таємничого океану, виловлюйте предмети та насолоджуйтесь пригодами! Слідкуйте за новинами у майбутніх постах, спілкуйтеся у чатах гри “OceanPlanet” та дізнавайтеся про нові можливості, пригоди та цікавинки, які чекають на вас у майбутніх оновленнях.

З повагою, Команда OP! 🌊💙Основна валюта гри С24 (CRYPTEX)

Корисні посилання


Telegram
Telegram Chat EN
Telegram Chat UA/RU
Discord
Twitter

Sort:  

Ми чекаємо, дуже чекаємо ...

untitled.gif

Дуже дуже чекаємо на своє спорядження...

Congratulations @oceanplanet! You have completed the following achievement on the Hive blockchain and have been rewarded with new badge(s) :

You distributed more than 1750 upvotes.
Your next target is to reach 2000 upvotes.

You can view your badges on your board and compare yourself to others in the Ranking
If you no longer want to receive notifications, reply to this comment with the word STOP

Check out the last post from @hivebuzz:

Hive Tour Update - Decentralized blacklists and Mutes lists
Support the HiveBuzz project. Vote for our proposal!