Ocean Planet: Оновлення 1.4.2!

in Team Ukrainelast year (edited)

новаобнова.png

Вітаю, гравці!

Нещодавно відбулось нове оновлення 1.4.2 “OceanPlanet”! Тож давайте детальніше ознайомимося, які зміни відбулися в грі та які нові можливості стали доступними. У кінці посту на вас чекає приємний сюрприз, тож дочитайте до кінця ;)

Вивод Cryptex

Деякий час ми сиділи “на коробках”, адже готували “OceanPlanet” до великої переправи на новий сервер і нарешті ми це зробили! Цей “переїзд” дав нам змогу додати можливість виводити валюту Cryptex.

криптекс.png

Вивод може здійснюватися лише, якщо у вас наявна анпекнута картка “Ліцензія Брокера”. Придбати цю ліцензію ви можете у Магазині карток, а анпекнути картку можна у Вівтарі на території Гравця(Дім). Наразі є можливість виводити від 1000 до 2000 криптексів.

пак.png

Анпекнуту ліцензію ви зможете побачити поряд з аватаром.

лицав.png

Розпродаж!

Як і обіцяли, перейдемо до приємного сюрпризу. Ми організовуємо розпродаж! До 1 червня буде дійсна акція, де ціни на ВСІ КАРТКИ буде знижено на 50%! Це буде фінальний розпродаж товару, який ми проводимо перед введенням готового функціоналу карток, який буде доступний вже у наступному великому оновлені. Тож слідкуйте за новинами та чекайте на оновлення!

распродажа.png

До того ж було виправлено деякі баги та несправності. Якщо у вас виникнуть будь-які запитання, будь ласка, повідомте про це в офіційний чат гри у Telegram.

Ми дуже вдячні за ваше очікування та підтримку. Команда “OceanPlanet” й надалі працює над різноманітними покращеннями та введенням нових цікавинок у гру, щоб зробити ваші пригоди ще більш захопливими!

З повагою, Команда OP! 🌊💙Основна валюта гри С24 (CRYPTEX)

Корисні посилання


Telegram
Telegram Chat EN
Telegram Chat UA/RU
Discord
Twitter

Sort:  

Чудова новина. Приємно бачити постійне оновлення та прогрес!!!

Дякуємо за відгук! 😌