Ocean Planet: Оновлення 1.4.3!

in Team Ukrainelast year (edited)

баланс обнова.png

Вітаю, гравці!

В “OceanPlanet” відбулося оновлення деяких функцій, які стосуються балансу гри. Тож давайте докладніше про них дізнаємось.

Лутбокси

Ціна.

Відтепер Макс відкриває різні лутбокси за різну ціну. Враховуючи, що скарби у лутбоксах відрізняються, тому відповідно вартість на анпекінг лутбоксу буде залежити від цінності скарбу всередині.

цена анпекинг.png

Нові ціни на анпеківнг лутбоксу:
за дерев'яний лутбокс — 5 токенів;
за металевий лутбокс — 10 токенів;
за військовий лутбокс — 15 токенів.

Всі ціни можна дізнатися в Арсеналі, якщо поговорити з Макс.

Локації.

Так само змінені місця вилову лутбоксів. На безкоштовних локаціях майнінгу (Маркет та Лайнер) можна виловити тільки дерев'яні лутбокси, відповідно на локаціх з перепусткою можна виловити: в Центрі Міста — дерев’яні та металеві лутбокси, на Нафтовежі — дерев’яні, металеві та військові лутбокси.

Маркет

Введений ліміт на продаж лутів. У кожного покупця тепер є свій бюджет на день, тому поспішіть вчасно продати виловлені лути, адже якщо бюджет закінчиться, покупець скаже, що йому більше нічого не треба і до наступного дня він не зможе нічого купити. Оновлення бюджету продавця відбуватиметься кожного дня о 00:00 за київським часом (UTC+2).

Маркет лутбоксів.

Окрім продажу карток на Маркеті можна також продавати лутбокси. Тож замість того, щоб викидувати непотрібні лутбокси в океан, їх можна виставити на ринок та продати гравцям.

Маркет лутів.

Тепер лути можна продавати не тільки покупцям на локаціях міста, а й виставляти на продаж в Маркеті. Ви можете виставити свою ціну за лут та запропонувати свій товар іншим гравцям, або ж самому придбати потрібний вам лут, щоб перепродати його за іншу ціну, або використати для крафтингу.

интерфейсеью.png

Місце для продажу.

Введено обмежену кількість слотів для продажу. Тепер у вашому розпорядженні буде доступно 5 слотів, на які ви зможете виставити картки чи лутбокси на продаж. За бажанням ви можете розширити крамничку придбавши додаткову кількість слотів — перший додатковий набір (5 слотів) коштує 100 токенів. Кожен наступний набір з 5 додаткових слотів коштуватиме на 100 токенів більше попереднього, тобто другий — 200 токенів, третій — 300… і т. д.

Тір карток

Відбулися зміни в тирах деяких карток. Оновлені тіри:
Чистий грунт — Тір I
Комплект плавця — Тір I
Мега Бонус Грошей — Тір I
Цвяходер — Тір I
Молот і зубило — Тір II
Набір садівника — Тір II
Ліцензія Брокера — Тір III

тиртабл.png

Інші зміни

Пасивна витрата креветок незалежно від кількості наявних персонажів буде становити 1 креветку на добу.

Оновлений інтерфейс в опції анпекінгу лутбоксів.

Налаштований інвентар в мобільній версії гри. Тепер все працює без багів.

Максимальний ліміт на зняття грошових коштів скасовано, тепер можна виводити від 1000 й більше токенів.

Дякую за увагу! Слідкуйте за оновленнями та новими постами на офіційних сторінках “OceanPlanet”! Спілкуйтеся з іншими гравцями та пишіть ваші відгуки в офіційні чати гри!

З повагою, Команда OP! 🌊💙Основна валюта гри С24 (CRYPTEX)

Корисні посилання


Telegram
Telegram Chat EN
Telegram Chat UA/RU
Discord
Twitter