Ocean Planet: Опис карток!

in Team Ukrainelast year (edited)

карточкитайтл.png

Вітаю, гравці!

Картки є чи не найважливішим елементом гри, тому знати про них та їх функціонал досить важливо. Тож давайте докладніше дізнаємось про те, які бувають картки, як ними користуватися, та що корисного вони можуть вам надати.

Почнемо з того, що всі картки діляться на окремі категорії, такі як: Персонажі, Спорядження, Екіпірування, Предмети, Бонуси, Ресурси та Судно. Картки категорії Персонажі розглянемо в окремому пості, в якому детальніше ознайомимося з характеристиками, перками та історією цих персонажів. Тож слідкуйте за новими постами.

Спорядження

Для початку розглянемо картки категорії Спорядження, яке можна встановити на корабель та покращити його характеристики.

спорядження.png

Гігантський магніт — Тір 2 (16 деталей)

В океані ховається досить багато металевих предметів, які досить важко зловити без потрібного спорядження. Тому Гігантський магніт потрібен для більш ефективного вилову металевих предметів.

Подрібнювач — Тір 2 (12 деталей)

Якщо ви не знаєте, що робити з усім сміттям, що накопичилось в інвентарі, то вам допоможе Подрібнювач. Він переробляє сміття та непотріб на корисні подрібнені ресурси. Подрібнювач встановлюється на території Гравця, а не на корабель!

Добувач води — Тір 2 (8 деталей)

Опріснювач води перетворює солону воду н прісну. Прісна вода знадобиться у майбутньому для поливу рослин на Фермі. Також, завдяки ньому можна зекономити на креветках під час подорожей.

Сонар — Тір 2 (16 деталей)

Не завжди можна вгадати, де знаходиться цінний лут, але за допомогою Сонару його можливо буде побачити. Він підсвічує ті місця в яких найбільше луту та ті, де знаходиться рідкісний лут.

карточки1.png

Миючий пристрій — Тір 1 омивання предметів. (12 деталей)

Всі предмети, які були дістані з океанських глибин забруднені в мулі і підлягають очищенню. Миючий пристрій дозволяє одночасно омивати декілька предметів.

Керхер — Тір 2 омивання предметів. (24 деталі)

Слугує для більш потужного очищення замулених предметів. Дозволяє одночасно обмивати ВСІ предмети від мулу.

Анемометр — Тір 1 (12 деталей)

Анемометром вимірює швидкість вітру та обирає найшвидший курс до цілі, тому з ним ваші подорожі до місця призначення прискорюються і час на дорогу зменшиться.

Автомайнер — Тір 3 (32 деталі)

За допомогою Автомайнеру майнінг стане набагато швидшим. Автомайнер автоматично закидує гак до тих пір поки не заповнить всі слоти для лутів.

карточки2.png

Акумулятор — Тір 1 (16 деталей)

Зовсім скоро у місто проведуть підключення електроенергії і все екіпірування, яке потребує електрики має бути зарядженим. Акумулятор живить всі електроприлади.

Бур — Тір 2 (4 деталі)

При використанні буру на майнінг знадобиться дещо більше часу, але завдяки ньому можна буде виловити більше луту, адже він прориває глибоку яму, де можуть ховатися ще більше скарбів.

карточки3.png

Бінокль — Тір 2 спостереження (екіпірування) (10 деталей)

Океан повен рейдерів, які можуть напасти в будь-який момент. Щоб завчасно побачити їх вам знадобиться Бінокль. Радіус огляду бінокля дійсний тільки на локаціях майнінгу.

Підзорна труба — Тір 3 спостереження. (24 деталі)

Завдяки Підзорній трубі можна заздалегідь побачити рейдерів в океані та прийняти потрібні заходи, аби їх оминути та не потрапити у битву.

Магнітола — Тір 2 (12 деталей)

Щоб подорожі не були такими нудними Магнітола дозволяє слухати музику під час подорожей і тим самим зменшує час на подорожі.

карточки4.png

Ваги — Тір 2 збільшення стеку. (12 деталей)

Дозволяє в інвентарі збільшити стек предметів середнього розміру.

Ваги вантажні — Тір 3 збільшення стеку. (24 деталі)

Інвентар має свої обмеження щодо кількості здобичі, але завдяки Вантажним Вагам кількість стеку для великих предметів збільшується і ви можете помістити в інвентар ще більше скарбів.

Сигналізація — Тір 2 (24 деталі)

Океан повен грабіжників, тому існує ризик, що корабель можуть пограбувати рейдери чи інші грабіжники. При наявності сигналізації на кораблі, ви можете бути спокійні за безпеку ваших знахідок та ваш корабель.

Сито — Тір 1 (8 деталей)

Іноді трапляється так, що гак може схоплювати пустий мул без предметів. Сито дає змогу зменшити випадання пустого мулу.

карточки5.png

Сушарка — Тір 2 (16 деталей)

З часом деякі предмети треба буде сушити, наприклад зловлену рибу чи інші продукти.

Тенета — Тір 1 (6 деталей)

Досить корисний предмет для вилову риби. Тенета надає зможу ловити більше риби в океанських водах.

Великий гак — Тір 2 (24 деталі)

Чим більше гак, тим більше здобичі можна зловити. Великий гак збільшує кількість спійманих лутів та шанс захопити великі предмети.

Гарпун — Тір 3 (24 деталі)

Для кращого полювання на створінь океанських глибин, вам знадобиться міцний Гарпун, який збільшить шанси на вилов якісної риби. Також Гарпун може слугувати як зброя при битвах з рейдерами або іншими гравцями на Арені.

карточки7.png

Сонячна панель — Тір 2 (16 деталей)

Для роботи електроприладів потрібен Акумулятор, для якого у свою чергу потрібне використання палива. Сонячна панель — це альтернативний спосіб для заряджання Акумулятора та збереження палива.

Якір — Тір 1 (4 деталі)

На локації трапляються досить багаті на лут місця. Якір дозволяє закинути гак в те саме місце вдруге та дає шанс виловити ще більше якісного луту.

Компас — Тір 1 (12 деталей)

Дозволить вам не загубитися при подорожах у відкритому океані.

Компас корабельний — Тір 3 (16 деталей)

Світ Планети Океану дуже великий. Для того, щоб потрапити в території поза околиць місцевих вод у вас обов’язково має бути Корабельний Компас.

Каністра — Тір 1 (4 деталі)

На випадок, якщо на кораблі закінчиться пальне, а точок з заправками поряд не видно, пального в Каністрі вистачить якраз на шлях, аби спокійно повернутися додому.

карточки6.png

Вокі Токі — Тір 2 комунікації (екіпірування) (24 деталі)

Маючи при собі пристрій вокі-токі у вас буде можливість спілкуватися з жителями Вільних Вод. Зв'язок Вокі Токі дійсний лише на території міста. Для спілкування поза містом вам знадобиться Рація.

Рація — Тір 3 комунікації (32 деталі)

Завдяки Рації ви зможете спілкуватися з іншими гравцями та жителями міста з будь-якої точки поза містом: на шляху до точки та на сценах майнінгу.

Супер трос — Тір 3 (8 деталей)

На дні океану ховаються різні за вагою та розмірами предмети. Супер трос допомагає витягти тяжкі та габаритні предмети на поверхню.

Екіпірування

Екіпірування — тип карток, який допоможе вашому персонажу у пригодах, битвах та пошуках.

екипировка.png

Цвяходер — Тір 1 відкриття лутбоксів. (2 деталі)

Щоб відкривати виловлені з дна океану лутбокси без допомоги Макс, треба мати деякі інструменти. Завдяки Цвяходеру можна відкривати дерев'яні лутбокси.

Молот і зубило — Тір 2 відкриття лутбосів. (16 деталей)

Окрім дерев'яних лутбоксів існують також і металеві, які вже відкривати складніше. Тож для їх відкривання вам знадобиться більш потужні інструменти, такі як Молот і Зубило.

Болгарка — Тір 3 відкриття лутбосів. (32 деталі)

Військові лутбокси найміцніші, всередині них надійно ховаються різні скарби. Для їх відкривання потрібга Болгарка.

карточки8.png

Складений ніж — Тір 1 інструментів. (4 деталі)

Ножик стане у нагоді при незначному ремонті корабля та як примітивна зброя проти ворогів.

Мультітул — Тір 2 інструментів. (12 деталей)

Багатофункціональний предмет, який знадобиться при ремонті легких пошкоджень корабля.

Аптечка — Тір 1 (16 деталей)

Пошук скарбів та подорожування відкритим океаном досить небезпечна справа, тому Аптечка є дуже важливим предметом, щоб поповнити HP та й надалі продовжити свою подорож. При битвах з рейдерами треба слідкувати за рівнем здоров’я, щоб не програти та не втратити всі свої знахідки.

Комплект плавця — Тір 1 (16 деталей)

Полювання на риб є одним з головних способів вилову різноманітних видів риб. Завдяки Комлекту плавця зростає можливість зловити більше риб та цінного луту на мілині.

Жилет — Тір 1 (8 деталей)

Безпека на кораблі дуже важлива і Жилет гарантує меншу втрату HP. Він слугує як броня та збільшує процент захисту при битвах з рейдерами. Також потрібен усім персонажам, які не вміють плавати.

карточки9.png

Лупа — Тір 1 (4 деталі)

Корисний предмет для більш детального дослідження луту, окрім того, Лупа також може слугувати як інструмент, яким можна добути вогонь при необхідності.

Запальничка Зіппо — Тір 3 (8 деталей)

Завдяки неймовірно крутій Запальничці Зіппо збільшується характеристика Харизма. До того ж вона дає вогонь.

Бонус

Бонуси — це спеціальні набори, в яких є все необхідне для вдалих подорожей та проживання у новому світі.

бонуси.png

Набір садівника — Тір 2

Щоб стати професійним садівником та мати змогу вирощувати рослини будь-якого виду, знати як за ними доглядати та збирати врожай, вам знадобляться необхідні для цього матеріали та інструменти. В даний набір входять різноманітні насіння та корисні ресурси такі як грунт, пісок та прісна вода для поливу. Для покращення росту та плодючості в набір входять потрібні для цього добрива. Також у набір входить посібник про садоводство — “Вирощуй”.

Мега бонус грошей — Тір 1

Для швидкого старту життя у місті нового світу грошовий набір є досить корисним, адже з ним можна придбати багато предметів, які стануть корисними в подорожах. Тож цей бонус значно полегшить вам життя на початку гри.

Набір Провізіонера — Тір 2

Без їжі досить складно прожити як в місті так і у відкритому океані. Тож ви можете придбати Набір Провізіонера, де ви матимете повний набір харчів, за допомогою яких ви зможете збільшити HP та поповнити свій запас креветок.

Набір Кухаря — Тір 2

В подальшому готування стане обов’язковим для виживання, тому для цього знадобляться всі необхідні інструменти. В Набір Кухаря входять кухонні прибори та посібник з рецептами та інструкціями для кухарів — “Бутчер знає” з автографом від автора книги.

Набір рибалки — Тір 2

Для професійної риболовлі знадобиться відповідний набір предметів та інструментів. Маючи цей набір, вам більше не знадобиться ловити рибу голими руками, адже у вас буде професійний спінінг, приманка для риб та спеціальне спорядження. В Набір рибалки також входить посібник “Вивчай риб”.

Пак громадянина (ліцензія, перепустка и громадянство) — Тір 3

Для доступу на деякі локації майнінгу потрібні Ліцензія та Перепустка, а для можливості мати всі привілеї громадянина Вільних Вод потрібне Громадянство. Пак Громадянина включає в себе всі ці необхідні документи для повноправного життя у світі “OceanPlanet”.

Ресурси

Зі змінами часів збільшилась й цінність на деякі ресурси, які необхідні для подальшого розвитку.

ресурси.png

Грунт — Тір 1

Для садівництва потрібен чистий та якісний грунт, який досить складно дістати, живучи в океані.

Кейс з насінням — Тір 2

Все необхідне різноманітне насіння для садівництва корисних продуктів на Фермі та домашній Мікро-фермі.

Предмети

В Магазині можна придбати різні корисні предмети, які змінять ваші подорожі на краще.

айтемс.png

Картина — Тір 3

Мистецтво цінується навіть у новому світі, тому, маючи Картину при собі, люди навколо будуть інакше до вас ставитися. Цей витвір мистецтва збільшить деякі ваші характеристики, такі як Харизму або Удачу.

Скриня — Тір 1

Іноді інвентар заповнюється знахідками і місце для нових скарбів закінчується. Скриня слугує місцем безпечного збереження цінних предметів.

карточки10.png

Посібники, книги, журнали

У магазині є багатий вибір посібників на різні теми, які збільшують конкретні вміння. Для купівлі доступні такі книги(Тіри 2): “Вивчай риб” (ця книга допоможе вам розпізнавати види риб), “Бутчер знає”(набір всіх необхідних рецептів для готування), “Найкращі ціни”(Тір 1)(журнал з інформацією про ринок міста — ціни, товари та продавців), “Виживай-ка”(Тір 1)(всі секрети щодо виживання у новому світі), “Вирощуй”(Тір 1)(всі нюанси, які потрібно знати професійному садівнику)

Документи

Як і кожному громадянину Вільних Вод для того щоб мати всі привілеї та доступи, треба мати при собі необхідні документи. Кожен документ має свої властивості, тож розглянемо їх: Громадянство(Тір 1) — надає право запливати в місто безкоштовно; Ліцензія(Тір 2)— надає доступ для майнінгу на нафтових платформах; Перепустка(Тір 2) — надає доступ для майнінгу в центрі старого міста; Ліцензія брокера(Тір 3) — надає право виводити грошові кошти з гри.

карточки11.png

Існує окрема категорія карток, яка відноситься до додаткових кораблів — Креслення(Тір 3), маючи цю картку у вас буде можливість мати додатковий корабель у вашому парку.

блюпринт.png

Тепер ви знаєте більше про всі наявні картки та можете швидше орієнтуватися в Магазині карток. Нагадуємо, що у вас є можливість виставляти ваші картки на Ринок та продавати їх іншим гравцям.

Слідкуйте за новинами та оновленнями, щоб дізнатися більше про світ “OceanPlanet”!

З повагою, Команда OP! 🌊💙Основна валюта гри С24 (CRYPTEX)

Корисні посилання


Telegram
Telegram Chat EN
Telegram Chat UA/RU
Discord
Twitter

Sort:  

Congratulations @oceanplanet! You have completed the following achievement on the Hive blockchain and have been rewarded with new badge(s) :

You published more than 30 posts.
Your next target is to reach 40 posts.

You can view your badges on your board and compare yourself to others in the Ranking
If you no longer want to receive notifications, reply to this comment with the word STOP

Support the HiveBuzz project. Vote for our proposal!

які картки можна використовувати в даному оновленні і як їх використовувати?

Зараз працює тільки функціонал картки "Ліцензія Брокера", яка дає вам можливість виводити грошові кошти з гри, всі інші картки в розробці

А сьогодні вели обовязкову купівлю громадянства, тепер неможливо продати лут. Донат понад усе(((

Как распаковать Пак громадянина (Citizen's pack???) А то купил и что толку с него, не могу майнить и продавать ничего...

чому не можна нічого продати торговцям?

та же проблема...

картка громадянство є в наявності, але продавати торговцям не можу? як її застосувати?

image.png