Ocean Planet: Опис локацій!

in Team Ukrainelast year

локации4.png

Вітаю, гравці!

Продовжуючи наші дослідження Вільних Вод сьогодні ми відвідаємо та докладніше дізнаємося історію таких локацій: Головні Ворота, Головна Вежа, Маркет та Ферма.

Головні Ворота

головніворота.png

Якщо ви вирішили завітати у Вільні Води, то перше що ви побачите — це величезні Головні Ворота. Високі ворота та паркан слугують для захистку міста від нападу рейдерів. У минулому напади рейдерів були чи не кожен день, тому Ворота облицьовані міцними матеріалами, які на зараз вже досить складно знищити та захопити. На сьогоднійшній день відсоток нападів рейдерів нижче, але не 0, тому якщо на Вільні Води станеться напад, на цей випадок на воротах є потужна зброя за допомогою якої Бренда захистить місто. Бренда — головна у відряді захисту Вільних Вод, вона перша кого ви побачите припливши до Головних Воріт.

За розповідями перших жителів, Головні Ворота стояли тут завжди ще з часів минулого світу та слугували величезним шлюзом для водосховища, яке знаходилось нижче за течією. Жителі побачили, що територія за Воротами як раз знаходиться на мілководді, де можна облаштувати своє місто. Згодом жителі зміцнили старі Ворота та облаштували його, як місце для спостереження за океаном. Головні Ворота — є однією з найвищих точок у місті з якої видно простори океану аж до горизонту, бурхливе життя міста аж до Арени, і навіть можна простежити хто до кого ходить чаювати.

Головна Вежа

головнавежа.png

В кожному містечку є свій центр, де можна дізнатися останні новини, плітки, познайомитися з жителями та прослідкувати за подіями, які відбуваються в місті. І який же то центр без центральної споруди? Головна Вежа — це серце Вільних Вод. Вона славетна своєю історією та легендами, адже раніше це був Маяк, який простояв тут з давніх давен та пережив різноманітні події минулих часів. Саме тут знаходиться дошка оголошень зі списком жителів міста, де можна побачити топ найзаможніших гравців. Головна Вежа слугує точкою об’яв та зв’язку між мешканцями. Біля входу в Головну Вежу вас зустріне поважний мер Клаус зі своїм ручним крокодилом Елфі. Мер Клаус приймав, і досі приймає, велику участь у будівництві та процвітанні Вільних Вод, тому за рішенням міської ради, був обраний мером міста за свої послуги. Саме в нього можна придбати Перепустку, яка дозволяє відвідувати локацію для майнінгу — Центр Старого Міста.

Навколо Головної Вежі розсташовані супутникові тарілки завдяки яким можливе спілкування між жителями Вільних Вод та між жителями інших поселень. Встановлення цих тарілок організував пан Клаус після того як був обраний мером Вільних Вод. Наразі супутникові тарілки не працють, адже досі знаходяться в ремонті.

У лівому нижньому кутку пропливає пляшка завдяки якій можна повідомити про Вільні Води усьому світу та запропонувати приєднатися до життя у світі “OceanPlanet”. Це є механіка реферальної програми.

Мер Клаус не єдиний житель в Головній Вежі. Окрім нього тут поселилася дивна чайка, яка постійно носить з собою старий радіоприймач. Головна Вежа — це друга найвища точка у Вільних Водах після вежі на стадіоні і тому чайка дуже полюбила це місце саме за висоту вежі. Ніхто не знає звідки вона прилетіла та де знайшла рацію, але коли вона пролітає над Вільними Водами, то в небі можна почути дивні повідомлення, які лунають з радіоприймача. Досить дивним є те, що приймач якимось чином досі працює, адже супутникові тарілки Вільних Вод ремонтуються і тому зв’язатися з навколишнім світом неможливо. Можливо цей радіоприймач є ключем до комунікацій з зовнішнім світом.

Маркет

маркетт.png

Галас торговців, різноманітні товари та чудернацькі продукти — все це романтика Маркету. Саме тут збираються люди, аби продати чи купити предмети та картки. Маркет знаходиться біля Головної Вежі у центрі міста, адже Маркет це основне місце для торгу та продажу. Торгівля є одним з основних процесів завдяки чому можна здобути токени. Окрім цього це є чудовий способ потоваришувати з жителями та розглянути, який товар вони пропонують для купівлі. Ви можете здійснити продажу своїх лутів у Пушера, який залюбки купить різноманітні предмети та скарби океану, адже він любитель коллекціонувати чудні знахідки.
Поряд з ним є вільний прилавочок, який повністю належить вам і тут ви можете виставити на продаж різні картки та вказати свою ціну на них в токенах. Раніше тут торгував Спайк, але згодом переїхав в Зброярню, тож тепер його клієнти навідують Пушера. Згодом в Маркеті ви зможете торгувати лутбоксами та навіть звичайним лутом з іншими гравцями.

Ферма

фермаа.png

Вирощування рослин, фруктів та овочів дуже важливе, аби вижити у світі постапокаліпсису. Для цього у Вільних Водах існує своя Ферма, де проводиться вирощування корисних продуктів, адже тут зібраний чистий грунт завдяки якому і можливе садоводство.

Розташування Ферми продумано заздалегідь, адже побудована поряд з вулканом, де земля досить плодюча та має потрібну для рослин температуру, тож чудово підходить для вирощування рослинності. Окрім цього Ферма має свої нюанси вирощування: деякі культури ростуть під куполами, а от на мілководді вирощують водорості та крабів.

Тут ви можете продавати Фармеру Джеку лут, що має відношення до садівництва та отримати токени. Фармерка Зоя допоможе вам з вирощуванням рослин, які потім можна буде їсти або продавати.

У Магазині карток ви можете придбати предмети для садівництва, наприклад “Кейс з насінням” за 10 HBD (наразі з урахуванням 50% знижки — 5 HBD) чи “Чистий грунт” за 10 HBD (наразі з урахуванням 50% знижки — 5 HBD).

Теперь ви більше знаєте про деякі локації Вільних Вод, що допоможе вам у майбутніх пригодах та дослідженнях. Слідкуйте за оновленнями та новими постами на HIVE, щоб дізнатися ще більше інформації про історію локацій та персонажів.

З повагою, Команда OP! 🌊💙Основна валюта гри С24 (CRYPTEX)

Корисні посилання


Telegram
Telegram Chat EN
Telegram Chat UA/RU
Discord
Twitter

Sort:  

Congratulations @oceanplanet! You have completed the following achievement on the Hive blockchain and have been rewarded with new badge(s) :

You received more than 2250 upvotes.
Your next target is to reach 2500 upvotes.

You can view your badges on your board and compare yourself to others in the Ranking
If you no longer want to receive notifications, reply to this comment with the word STOP

Support the HiveBuzz project. Vote for our proposal!

!PIZZA

Connect

Trade


@oceanplanet! I sent you a slice of $PIZZA on behalf of @vimukthi.

Learn more about $PIZZA Token at hive.pizza

хоча б оповіщення писали, що ймовірність випадання скринь змінили

Доброго дня, ця інформація буде написана у наступному пості про оновлення

цікавий проект, але спочатку повинна бути новина потім рішення))