Ocean Planet: описи 5 нових локацій гри!

in Team Ukrainelast year (edited)

5 локаций.png

Вітаю, гравці!

У оновленні 1.4.0 було додано 5 нових корисних локацій: Храм, Звалище, Готель, Арсенал та Цирюльня про функціонал яких ми обіцяли розповісти в попередньому анонсі. Тож давайте ближче познайомимося з історією цих локацій та функціями, які вони надають.

Храм

храманг.png

У світі “OceanPlanet”, а саме у Вільних Водах, існує культ святої креветки, оскільки розведення креветок стало головним джерелом прожитку у новому світі. Саме тому Храм Святого Креветона — місце поклоніння цьому божеству. Як і будь-якому храму йому потрібні послідовувачі, тому за кожне запрошення у гру ви матимете змогу отримати бонуси. Чим більше запрошених послідовувачів — тим краще і тим вища кількість бонусів.

І який же Храм без статуї свого божества? У Храмі стоїть велична статуя Бога Креветона, який дуже полюбляє пожертвування і дає за них бонусні винагороди. Статуя Бога Креветона харчується паливом, і саме завдяки йому він дарує людям світло та електрику. Наразі запаси палива закінчуються, адже трубопровід, який веде до Вільних Вод, наразі окупований рейдерами. Але люди Вільних Вод не втрачають надію повернути трубопровід під свій контроль.

Поряд з Храмом проростає мангове дерево, коріння якого містичним чином проросли у вічну мерзлоту льоду Вільних Вод. Які таємниці приховані за історією магічного дерева? Яким чином воно росте на льоду? Чи можуть вищі сили підслуховувати щебечущих під деревом людей? Можливо відповіді на ці питання знає тільки Бог Креветон. А можливо і ні. Це вже покаже час.

Звалище

мусорка.png

Чи не задавались ви питанням: “куди зникає сміття у Вільних Водах?”. Можливо, хтось його колекціонує, як в доапокаліптичні часи робили з марками чи статуетками? Відповідь на це питання знаходиться на Звалищі. Звалище — це локація, куди потрапляє різноманітне сміття та непотріб. До того ж, це чудове місце проживання ручних пацюків місцевого завідуючого Доллара, які якраз збирають для нього сміття по Вільних Водах та приносять свої “скарби” на Звалище.

Екологія — один з найважливіших аспектів у світі “OceanPlanet” і саме тому все зібране сміття підлягає переробці. Ви теж можете внести свій вклад у порятунок екології віддавши весь непотріб на переробку. Звичайно ж, за добру справу має бути своя дяка, на Звалищі за переробку сміття можна отримати гроші та плюсик до своєї карми. Як працює система карми, що вона дає та з чим її треба їсти, історія розповість в подальших оновленнях. Переробляти сміття можна також на корисні ресурси, наприклад на ґрунт чи паливо.

Готель

готель.png

Готель — місце відпочинку та різноманітних розваг, де можна випити кухелик пива чи розважитись на ігрових автоматах. Потрапляючи в Готель забуваєш про роботу, адже комфортні кімнати, які можна орендувати в Готелі, дають можливість накопичити сил для наступних подорожей. В орендованій кімнаті за доволі скромну ціну можна поселити персонажів, яким не вистачило ліжка в домі Гравця. Ізюминка Готелю у Вільних Водах — це бар.

Бар — це особливе місце, адже це колаборація з грою «Cryptobrewmaster», де буде можливість замовити пиво, яке варять саме на тих пивоварнях. На вибір буде надаватися декілька видів пива, які можна буде купити за певну суму, або виграти купон зі знижкою у міні-іграх. Пиво надасть змогу збільшити на деяких час різні стати гравця.

Арсенал

арсенал.png

Жодна пригода та дослідження не обходиться без міцної зброї та корисних артефактів, які допомагають у скрутних ситуаціях. Океан повен небезпек, нападів та конфліктів, розібратися з якими допоможе якісна зброя. І щоб у мешканців Вільних Вод була можливість оборонятися саме для цього і збудований Арсенал. Пекельний жар лави вирує у великій печі, де кується зброя та предмети, які допомагають у боях, а за робочим столом міцні руки ковалихи крафтять різноманітні деталі та мають сили анпекнути будь-які лутбокси. Також в Арсеналі можна придбати новоспечену зброю одразу з пилу з жару, адже Спайк з Маркету переїхав на цю локацію.

Цирюльня

барбер.png

Цирюльня — місце творчості та кардинальних змін. Саме тут можна дати волю фантазії та кастомізувати свого персонажа: вибрати різні аутфіти, додаткову екіпіровку чи зробити татуювання. Тепер можлива покупка різноманітних образів, які можна носити повним комплектом чи комбінувати різні елементи та створювати свої власні унікальні образи. У наявності існує декілька категорій елементів: Зачіски, Татуювання, Одяг, Прикраси та Декоративне Екіпірування. Також існують спеціальні комплекти, які відповідають за конкретний стиль та настрій — Морський вовк, Восьминіг на суші, Посейдон, Риба-клоун та Капітан Флонт.

Ви зможете дізнатися історію інших локацій згодом у майбутніх постах.

З повагою, команда OP! 🌊💙Основна валюта гри С24 (CRYPTEX)

Корисні посилання


Telegram
Telegram Chat EN
Telegram Chat UA/RU
Discord
Twitter