Ocean Planet: Територія Гравця!

in Team Ukrainelast year (edited)

тергравця.png

Вітаю, гравці!

Мандри це цікаво та захоплююче, але у кожного дослідника все одно має бути місце чи своя територія, куди він може повернутися після довгих подорожей.

У світі “OceanPlanet” у вас є таке місце — територія Гравця (наразі — Дім). Це територія, де ви можете зберігати океанські скарби, придбане чи знайдене екіпірування, аутфіти, анпекати картки, розподіляти екіпаж, паркувати кораблі, ремонтувати корабель і багато чого цікавого. На цьому екрані ви можете керувати кораблем за допомогою клавіш “вліво-вправо” на клавіатурі, щоб поплавати по локації. Давайте докладніше дізнаємося про основні будівлі, які знаходяться на території Гравця та що є в них корисного.
Для початку розглянемо споруди, які зараз доступні:

територия.png

Дім

Як і в кожного жителя Вільних Вод у вас звичайно ж є своя хатина — Дім. Це місце, де будуть проживати ваші персонажі. Коли ви зайдете в Дім, ви можете побачити список персонажів, які у вас є в наявності та обдумати, як правильно скласти екіпаж корабля, адже кожен персонаж матиме свої характеристики та особливості, які стануть у нагоді в подорожах. За своїм бажанням ви матимете змогу скласти військовий корабель для битв з рейдерами чи корабель для кращого вилову з сильним пошуковим екіпіруванням тощо.

домдок.png

Док

Якщо є корабель, то у вас обов’язково має бути й корабельний док, адже він є невід'ємною частиною для технічної перевірки корабля. Завдяки доку ви можете зберігати тут своє екіпірування та проводити необхідний ремонт кораблів. Завітавши до доку можна побачити список усього екіпірування, яке у вас є та облаштувати ним ваш корабель для подальших подорожей по океанським просторам. Також док слугує місцем для зберігання (паркування) ваших суден, які ви можете перемикати і змінювати екіпірування та екіпаж на них. Придбати креслення нового судна можна в магазині карток за 100 HBD (наразі з урахуванняям 50% знижки — 50 HBD).

Вівтар

У кожного послідовника Бога Креветона обов’язково має стояти Вівтар, де можна отримати благословення від святого тотема. Велична сила Бога Креветона дає змогу анпекати зібрані (або придбані) картки, які потім можна використати для покращення досліджень океану. Щоб отримати магічні сили та анпекнути картку, потрібно прикласти цілу картку до святої плити і за допомогою ритуальних символів та магії, вона перетворить картку на корисний предмет.

алтарьь.png

А тепер перейдемо до споруд та можливостей, які чекають на вас у майбутніх оновленнях:

Скриня

Не завжди безпечно носити з собою ціні скарби та речі, адже ніколи не знаєш, коли на корабель можуть напасти рейдери. Тому краще залишати такі предмети в надійному місці. Для того, щоб у безпеці зберігати здобуті предмети та картки на вашій території є Скриня. Тут ви матимете змогу залишати знайдені скарби (предмети чи картки) та бути впевнені, що ваші знахідки під надійним замком, який не зможуть зламати навіть рейдери. Придбати таку Скриню можна в Магазині карток за 2 HBD (наразі з урахуванняям 50% знижки — 1 HBD ).

скриняподр.png

Подрібнювач

Щоб побороти наслідки забруднення планети, жителі Вільних Вод переробляють сміття. У вас теж є така можливість. За допомогою Подрібнювача ви можете переробляти знайдене сміття, яке надалі стане придатним для подальших робіт та крафтінга. Збираючи картки “Подрібнювач” можна покращувати свій домашній Подрібнювач та перероблювати більше ресурсів та робити це швидше. Наприклад, ви матимете змогу перетворити перероблене сміття на грунт, який надалі може використовуватись для кастомізації території. Наразі територія дому наповнена мотлохом та непотрібом, але в подальшому ви зможете це змінити. За рахунок різноманітного оформлення території ви отримаєте різні характеристики та функції.
Ось так може виглядати ваша територія після очищення землі від мотлоху:

терчиста.png

Для того, щоб отримати покращення до Подрібнювача треба зібрати повну картку “Подрібнювач” та анпекнути її у Вівтарі. Або ви можете придбати картку в Магазині карток за 10 HBD (наразі з урахуванням 50% знижки — 5 HBD).

Ферма

Всі хочуть мати свою особисту Ферму з різноманітною розсадою та врожаєм. Це чудовий варіант, щоб не використовувати свої здобутки на вирощування продуктів на головній Фермі міста. Тож свою домашню Ферму можливо організувати й на території Гравця. Коли ви очистите землю навколо та облаштуєте її, у вас буде можливість встановити на локації місце, де ви матимете змогу самостійно вирощувати рослинність.

На ній можна садити насіння та отримувати чудові плоди. Але рослини теж потребують свого піклування, тож вам знадобиться грунт, вода та спеціальні добрива для кращого росту рослин.

У Магазині карток ви можете придбати предмети для садівництва такі як: “Кейс з насінням”, “Чистий грунт” та “Набір садівника”, а для того, щоб краще розбиратися в рослинах та стати професійним садівником, вам потрібен посібник — “Вирощуй”.

рибферма.png

Місце для риболовлі

Риболовля вважається другим джерелом прожитку після розведення креветок у новому світі. Океан багатий на різноманітні види риб, як їстівних, так і не дуже їстівних. Окрім риболовлі у відкритих водах океану, ви також можете ловити рибу у Відкритих водах на мілководді. В Магазині карток можна придбати різноманітні картки з предметами, які стануть у нагоді під час риболовні та збільшать шанси на вилов найкращої риби океану.

картитер.png

Також в Магазині можна купити “Набір рибалки” за 10 HBD (наразі з урахуванняям 50% знижки — 5 HBD ), який надасть вам змогу більше не ловити рибу голими руками. Оскільки є ризик спіймати рибу, яка не придатна до споживання, Бутчер допоможе вам її розпізнати та дати пораду, що з нею робити. Якщо ви хочете бути професійною рибалкою та самим розпізнавати види риб, для цього вам потрібно придбати у Магазині карток посібник “Вивчай риб” за 10 HBD (наразі з урахуванняям 50% знижки — 5 HBD).
Також в місці для риболовлі є можливість зберігати різне спорядження, яке потрібне для вилову риб та інших створінь океанських глибин.

Також у майбутньому ви зможете встановити Гриль, який надасть змогу самостійно готувати їжу, яка допоможе вам у подальших пригодах.

Тепер ви знаєте більше про територію Гравця та готові до подальших подорожей океанськими просторами. В майбутніх оновленнях можливі зміни щодо функціоналу, споруд та геймплею, тож слідкуйте за новинами та постами на офіційних сторінках та чатах “OceanPlanet”.

З повагою, Команда OP!🌊💙Основна валюта гри С24 (CRYPTEX)

Корисні посилання


Telegram
Telegram Chat EN
Telegram Chat UA/RU
Discord
Twitter

Sort:  

Гарне повідомлення. Знайшов для себе багато корисної ынформації.

Дякую! :)