OceanPlanet: опис та історія 5 нових персонажів гри!

in Team Ukrainelast year (edited)

5 персов.png

Вітаю, гравці!

У оновленні 1.4.0 було додано нові локації, а з новими локаціями з'явилися і нові персонажі, які допоможуть Гравцю у його пригодах та пошуках. Тож давайте ближче познайомимося з історією цих персонажів та дізнаємося про їх хобі, вподобання та цілі.

Сарі (локація - Храм)

сарі.png

Жриця, засновниця та головна шаманка культу поклоніння Богу Креветона. За розповідями віруючих людей, вона здатна спілкуватися з креветками, які передають їй мудрість Бога Креветона, але єретики вважають, що вона просто вигадала свою креветкову мову і розмовляє нею зі створіннями. Сарі нікому не розповідає про історію свого життя, але жителі помічають, що кожного повного місяця вона зникає на кілька днів і повертається, ніби нікуди й не зникала.

Ціль Сарі зібрати велику кількість послідовників для процвітання культу та розповсюдження його по всьому новому світу. Чим більше Гравець запрошує людей — тим більше благословення Сарі надасть у відповідь. Статуя Бога Креветона, яка величається у Храмі, була збудована Сарі та першими послідовниками. У всякому разі, чи вірите ви у Бога Креветона, чи ні, але саме у Храмі знаходиться головний генератор електроенергії, який живить все місто електроенергією, саме тому Сарі приймає пожертвування тільки у вигляді палива для генератора.

Долар (локація - Звалище)

доллар.png

Навіть на Звалищі є свій завідуючий, який контролює сортування та переробку сміття. Сміттяр Долар займає саме цю посаду. Він проживає на Звалищі у старенькому, але працюючому фургончику, який він перетворив у точку з механізмами для переробки сміття. У порівнянні з іншими Доллар цінує кожен шматочок непотребу та завжди знайде, де його застосувати.

Доллар — сирота, він ніколи не бачив своїх батьків. Ще дитиною його знайшов Бутчер та прийняв у сім’ю жителів Вільних Вод. Друзі та помічники Долара — це ручні пацюки, які допомагають йому збирати різне сміття по Вільних Водах. Доллар відповідальний за переробку сміття в корисні ресурси і може перетворити їх на ґрунт чи паливо, які стануть у нагоді в світі, де всі ресурси знаходяться в дефіциті.

Вінченцо (локація – Готель)

вінцензо.png

Одного дня цей чужеземець приїхав до Вільних Вод, а наступного вже побудував будівлю, яка перетворилася на Готель. Вінченцо весь свій час проводить за баром, тому його поведінка та тон завжди розслаблені та повільні. Ніхто з місцевих так і не зміг розпитати в нього звідки він, навіщо він приїхав, та яка його історія. Насправді у Вінченцо вона досить драматична: ще до апокаліпсису його батько був байкером, який загинув у бійці проти рейдерів. Після тих подій Вінченцо й досі носить запальничку, яку йому подарував батько і не втрачає надію одного дня знайти затонулий Харлей батька. Але він нікому не розповідає цієї історії.

Він відомий своєю доброзичливістю та товариськістю, тому із задоволенням пропонує кожному відвідувачу Готелю випити кухлик пива, пограти у міні-ігри чи орендувати кімнату для персонажів. Вінченцо організував колаборацію з іноземними пивоварнями, тому на барі Гравця очікує тільки якісне пиво.

Макс (локація - Арсенал)

макс.png

Макс — сильна та велика жінка з молотом. Вона виросла у сім’ї ковалів, де професія коваля та секрети обробки металу передаються ще з доапокаліптичних часів. Руки Макс покриті татуюванням, яке символізує енергію металу, вогню та сили. Татуювання є традиційною символікою гільдії ковалів, представники яких розкидані по різним містам планети-океану. На жаль, всі побратими Макс роз’їхалися в інші міста допомагати людям і тому у Вільних Водах залишилася тільки вона. Незважаючи на сильні руки та молот на плечах, Макс доброзичлива та залюбки допоможе Гравцю з відкриттям лутбоксів чи виготовленням потрібних деталей. А ще, вона, працюючи впритул зі Спайком, не помічає всіх знаків уваги, які він їй надає.

Кеннет (локація - Цирюльня)

кеннет.png

Веселий та яскравий чолов'яга, який завжди посміхається та полюбляє каламбури. Все тіло Кеннета вкрите різноманітним авторським татуюванням, більшу частину з яких він набив собі власноруч. З ним завжди можна побачити його найкращого друга та помічника — папугу Рокі, який розважає клієнтів цирюльні розмовами, співами різноманітних рок-пісень та іноді критикує їх зачiски. До того ж, Кеннет має незвичайний гардероб різноманітного одягу, екіпірування та прикрас.

Історія цього парубка досить проста — він дитина постапокаліпсису і ніколи не бачив колишнього світу, він відноситься до покоління людей, які адаптувалися до нового світу та ніколи не страждали від емоційних втрат. Він, як і його батьки, досить добре влаштувалися у новому світі, ні в чому не потребують і часто допомагають іншим. Кеннет — пацифіст, він проти війни з рейдерами та засуджує політику Клауса, вважаючи, що конфлікт між рейдерами можливо вирішити тільки дипломатичним чином, хоча і досі не може запропонувати конкретний план дій для реалізації своїх поглядів.

Ви матимете змогу дізнатися про історії інших персонажів у майбутніх постах!

З повагою, команда OP! 🌊💙Основна валюта гри С24 (CRYPTEX)

Корисні посилання


Telegram
Telegram Chat EN
Telegram Chat UA/RU
Discord
Twitter

Sort:  

Гарний опис, зачитався и це радує.
Думаю, це скрін буде гарним доповненням до коментаря.

image.png

Дякую! Дуже приємно! 😊