Інстаграми зірок 14-15.01.22. Review

in Team Ukraine13 days ago

Святослав Вакарчук і Океан Ельзи

На сторінці Святослава Вакарчука в Інстаграм виставлено стару фотографію гурту "Океан Ельзи". Святослав Вакарчук поділився своїми спогадами про їх перший концерт, що відбувся 27 років тому у Львові. Співак написав:

На вулиці було -7 градусів. Пам'ятаю, що майже всі співали тоді під фонограму, крім груп «Плач Єремії», «Мертвий Півень». Я вирішив, що щоб не було, які б умови виступу - буду співати лише наживо. І співав, у -7 градусів. І, пригадую, наче трохи грілися перед тим коньяком :) Було трохи страшно, але дуже прикольно.
Здається, що ще декілька років потому, може років п’ять, ми не збирали таку велику аудиторію, як тоді, в січні 1995 року на тому концерті.
Фото з того концерту у мене не збереглося. Якщо хто має, надішліть :)

Зйомка на весь екран 15.01.2022 161051.jpg

www.instagram.com/sviatoslav.vakarchuk

Марія Бурмака

Співачка Марія Бурмака у своєму Інстаграм закликала долучатися до ініціативи @ty_taka_ne_odna #тинеоднатака. Це проєкт для жінок, створений Маргаритою Мелешко. Ціль - написати альбом пісень для жінок.

Зйомка на весь екран 15.01.2022 161729.jpg

www.instagram.com/mariaburmaka

Друга Ріка

На сторінці Інстаграм українського гурта "Друга Ріка" тривають анонси їх акустичного туру Україною. Цього разу вони запрошують глядачів на концерт у Новояворівськ, що відбудеться 13 лютого.

Зйомка на весь екран 15.01.2022 162250.jpg

www.instagram.com/drugarika

Олександр Положинський

Співак та ведучий Олександр Положинський поділився зі своїми підписниками посиланням на кавер-версію пісні "Тартак" "Хулігани", яку записав співак Letay. Олександр Положинський написав:

Сподіваюся, ви вже на раз чули про те, що, на честь 25-ліття Тартака, я готую збірку каверів. Також, думаю, ви в курсі, що вихід збірки трохи затягнувся через різні суб‘єктивні та об‘єктивні обставини.
Тим не менш, багато пісень вже давно готові й автори каверів навіть починають потрохи їх представляти: хтось - живим виконанням на концертах, хтось - офіційними релізами. Як, наприклад, сьогодні - LETAY @letay_official
Ілля Резніков @ilya_letay - лідер гурту та, фактично, автор кавера виявив бажання створити дві версії - «чистий» кавер, тобто своє музичне бачення плюс оригінальний текст, і спільний трек, в якому до оригінального тексту додав трошки свого. Я не заперечував - і те, й інше мені подобається. ;)
Все решта оцінюйте самі.

Зйомка на весь екран 15.01.2022 162700.jpg

www.instagram.com/oleksandrpolozhynskyi

Без Обмежень

Сергій Танчинець, вокаліст українського гурту "Без Обмежень", розмістив новину про їх тур містами України, який розпочинається вже сьогодні з Ірпеня. Триватиме тур до кінця березня. Перелік міст на зображенні, але, як зазначили на сторінці гурту, це лише третина міст.

Перша частина туру «Вільні Люди» 🤘🏼
Де ми зустрінемось у січні, лютому та березні? Шукайте своє місто на афіші!
Список буде доповнюватись. Це лише третина міст, у яких ми зіграємо.
Тур закінчиться 24.08.2022 концертом на НСК «Олімпійський», а до цього часу ми побачимось з вами у близько 100 міст і містечок України.
До зустрічі 💙

Зйомка на весь екран 15.01.2022 163027.jpg

www.instagram.com/sergii_tanchynets

Sort:  

Congratulations @radiogaga! You have completed the following achievement on the Hive blockchain and have been rewarded with new badge(s):

You published more than 10 posts.
Your next target is to reach 20 posts.

You can view your badges on your board and compare yourself to others in the Ranking
If you no longer want to receive notifications, reply to this comment with the word STOP

To support your work, I also upvoted your post!

Check out the last post from @hivebuzz:

Hive Power Up Month - Feedback from day 13
Hive Power Up Month - Feedback from day 10
Support the HiveBuzz project. Vote for our proposal!