Коли завжди мрієш створювати красу

in Team Ukraine2 months ago (edited)
Поняття краси, для кожного це поняття різне.

Ось що спадає вам на думку одразу як ви почуєте про красу?

Красива жінка, неймовірні пейзажі, підтягнуте здорове тіло, квіти, архітектура міста, картини чи інше мистецтво? Варіанти невичерпні, бо в кожного своє і в багатьох спільне відчуття краси.Я люблю зиму за і білосніжні краєвиди, за блиск снігу, за малюнки морозу на шибках, за свіжість, за магію під час снігопаду і нескінчене захоплення в його спогляданні. Ніби нічого не звичайного, просто падає сніг, але ж він так завжди по-різному падає. І вислів " Там такий сніг", мов за руку, тягне піти і подивитись, який же він, той сніг.❄️

Цього року зима нагадала, якою вона була в часи нашого дитинства. І той, хто не здав сани на металолом, не прогадав😄, бо таки наші діти цього року і на санах покатались і сніговиків зліпили.

Але як би не любила я зиму, душа бажає нового життя, душа бажає нового подиву, вона бажає весни. Це бажання в мені народжується в лютому.


barvinok.jpgМамо, нагадай, що зима мине,
І під снігом знайдемо втрачене...
Мамо, нагадай, що зима мине,
І ми нове життя побачимо...

слова з нової пісні Вови зі Львова


Ось мені кортить побачити нове життя. Цю красу! Бо що може бути красивіше нового життя!


flower of cherry plum fpr 500px.jpg


Мені вчора подарували неймовірний букет з троянд і я спробую їх посади. і милуватись ними щороку. Якось так склалось, що моя донечка дуже любить дарувати мені квіти. Не знаю від кого вона цього навчилась, бо тут скоріше чоловік від неї навчиться чим вона навчилась від нього😉... але з будь-якої прогулянки вона приносить мені невеликий букет квітів.


yaremka 54.jpg


І якось вона обмовилась, що хоче мати квітковий сад біля будиночка. І я думаю час мені навчитись садити і доглядати за квітами. І створити красу про яку мрію я і моя доня.


yellow stars.jpg