Аналіз ціни ASH станом на 18/04/2021 : 1 грн - просто розминка?

in Team Ukraine8 months ago (edited)

Майже 2 роки назад , коли монета ASH стартувала на біржі richamster.com, її ціна була всього лише 0.02 грн. ( 0.0036 долл. згідно поточного курсу).

image.png

А данний момент, незважаючи на коррекцію біткойна, її ціна після нещодавного лістингу на біржі whitebit.com торгується на рівні 0.03568 USDT , приблизно 1 грн по поточному курсу:

image.png

Не знаю як вам, а для мене зростання вартості в 50 раз за 2 роки монети з українським корінням, монети з величезними перспективами ( pos-майнінг, швидкі транзакції, мінімальна комісія, наявність власного гаманця) є таким, що його попросту не міг проігнорувати і у своєму проекті SHARE навіть відкрив окремий напрямок для інвесторів, що бажають отримувати пасивний дохід за допомогою майнінгу. Та й сам інвестував в ASH (коли ця монета коштувала 30 коп на cryptex24) біля 700 USD (свій результат з футбольної гри Sorare.com ). І знаєте що ? Я не поспішаю продавати ASH по 1 грн ( за винятком випадків, коли бачу можливість купити ще більше ASH на hive-engine.com)

Зараз розкажу чому. Якщо глянути дані з coinpaprica.com:

image.png

(а тут ще немає біржі whitebit.com, на якій зараз ціна найвища! )

то стає зрозуміло що рівень 1 грн - це лише початок. Справа в інерції, коли ракета "набирає оберти", змінити курс на протилежний складно.

Лише погляньте що відбувається на біржі cryptex24

image.png

image.png

Приблизно така ж ситуація з продажем ASH за грн:

image.png

image.png

А тепер увага! Знаєте скільки коштує ASH на https://leodex.io/market/ASH ?? :)

image.png

Ви не вірите своїм очам?) ASH, який тільки набирає оберти при 0.035 USD, і який скуповують на cryptex24 по 85 коп ( близько 3 центів), на leodex.com продають вдвічі дешевше.

Щодо фундаменту то крім додання whitebit.com , зроблені перші кроки щодо додання ASH у топові агрегатори криптовалют Coinmarketcap та Coingecko. Також ASH все більше починає використовуватись у популярній грі cryptobrewmaster.io

Тепер ще така цікава інформація: в офіційному чаті https://t.me/aeneasua пишуть, що pos-майнінг при навності 10 000 монет на балансі дає власнику можливість верифікувати приблизно 1 блок в 3-4 дні, а 1 блок зараз це 4,5 ASH. А мінімальна кількість монет для майнінгу - 1000 ASH - дасть приблизно 1 блок в місяць. Тобто чим більше монет в гаманці, тим більше ймовірність отримати блоки. Статистика інвесторів пулу SHARE поки що така:

старт майнінгу 3 квітня = 238253 ASH
18 квітня, момент написання посту = 238618 ASH .

Це означає 365 монет за півмісяця.

З цього роблю висновок:

  • майнери будуть скуповувати ASH для збільшення ймовірності отримувати блоки, а значить отримувати більше за pos-майнінг.

  • щоб майнери були зацікавлені тримати свої ноди, ASH має коштувати дорожче ніж зараз. Поки що для перших майнерів був заохочувальний бонус 50 ASH, а в травні для власників безперервно працюючих нод плануються бонуси у вигляді токенів AECT. Проте бонуси , вважаю, тимчасова акція, поки ASH не подорожчає настільки, щоб в них відпала необхідність.

  • 16 квітня в офіційному чаті були опубліковані результати опитування щодо подальших шляхів розвитку проекта

image.png

І те, що більшість висловилась за нарощування активності в масс медіа та імплементацію в реальний сектор дає гарні перспективи щодо зростання зацікавлених інвесторів, які будуть рухати ціну вгору.

Тож , поки що мій прогноз такий:
Незабаром монета ASH проб'є психологічний рівень в 1 грн, та після вдалого ретесту продовжить свій шлях вгору. Це моя особиста думка, яка базується на гарному фундаменту та поточної інерції ціни. Давайте глянемо графік з coinpaprica (нагадую, тут ще немаєє біржі whitebit.com)

Screenshot from 2021-04-18 19-06-42.png

Добре видно, що ціна відштовхнулась від середньоЇ лінії Боллінджера та твердо напрямлена вгору.

По суті, ASH нічим не гірший за ETH, а по імплементації pos-майнінгу навіть випереджає його. Тож важко поки спрогнозувати кінцеву мету пар ASH/UAH та ASH/USDT, проте впевенений, що ті, хто залишиться осторонь зараз будуть потім "кусати свої лікті". Але вас я попередив, далі думайте самі:)Posted Using Aeneas.Blog

Sort:  

Отличное сообщение. После статьи стало еще больше желания ходлить монету.Link to vote for @cranium as a witness

Posted Using LeoFinance Beta

И майнить.)

Кстати, ты разобрался с майнингом ASH? А то у меня никак руки не доходят.

!ENGAGE 20

Posted Using LeoFinance Beta

Вот пишу в посте, что наш пул инвесторов Share неплохо так майнит, даю статистику. А потом такой вопрос вгоняет меня в ступор) Майню на линуксе, на домашнем ноуте, так как цена монет пока что не мотивирует арендовать сервер. Если интересно, могу сделать пост на эту тему, либо в личке в телеге прояснить детали.

Думаю, окремим дописом було б краще.
Щоб кожному окремо потім не розповідати.

Так, питання дійсно актуальне.

!LUV

Posted Using LeoFinance Beta

Hi @nazavzhdy, you were just shared some LUV thanks to @cranium.leo. Having at least 5 LUV in your wallet enables you to give up to 3 LUV per day, for free. See the LUV tokens in your wallet at https://hive-engine.com or learn about LUV at https://peakd.com/@luvshares

Підтримую Варіант із окремим дописом. Я думав майнинг через стейкінг іде, а тут виходить все значно складніше.

!LUV

Posted Using LeoFinance Beta

You need to have 1000 ENGAGE, in order to use this service.

Your current Rank (21) in the battle Arena of Holybread has granted you an Upvote of 70%

Респект!
Дякую за ґрунтовний допис щодо ash.

Чи варто продовжувати в такому дусі, буде цікаво ?

Так, варто.
Як на мене, це корисна інформація для української спільноти.


Congratulations @stranger27!
You raised your level and are now a Minnow!

Support the HiveBuzz project. Vote for our proposal!