Футбольний менеджер Sorare: хроніка моєї гри станом на кінець січня

in Team Ukraine10 months ago

Минуло майже дві неділі з мого минулого посту на тему того як граючи в Sorare, я крім задоволення, отримую непоганий дохід в криптовалюті ETH.

З того часу маю такі результати

 • Global All Star D4 week 135 = 985th місце, 147.59 pts
  Таки без граючого воротаря мені так і не вдалось отримати приз, ще й напівзахисник Faris Haroun , який так класно зіграв минулого разу

  image.png

  як на зло отримав травму, через що його картка не грала. Тому без варіантів.

 • Global All Star D4 week 136 = 797th 220.74 pt

  Як тільки я взнав про серйозну травму Фаріса , одразу ж продав його картку з прибутком близько 5 долл. (0.003 ETH)

  image.png

  та й купив замість нього цього француза

  image.png

  за $29.27 0.022 ETH

  Цей кадр виявився гарним хлопцем, побігавши трохи з м'ячем, набрав мені в турнірі аж 56 балів, що й допомогло мені впевнено отримати приз 0.01 ETH. Правда потім я його продав за 0.03 ETH, бо треба ж якось заробити на червону картку воротаря, але якщо буде можливість придбати по хорошій ціні, знову куплю картку цього француза. Сподобався.

 • Global All Star D4 week 137 = 1203rd , 51.31 pts
  В цьому турі я пролітаю "як фанера над Парижем", тому що на час проведення цього турніру команди гравців картки яких маю, просто не грають. А значить балів на приз отримати ну ніяк. Тільки за рахунок купівлі нових карток. Але ж, як я вже писав раніше, я обмежив свої інвестиції в цю гру стартовими 1000 грн. Але гравців, хоч і не граючих, я на турнір відправив - хай принаймні досвід наберуть.)
 • Global All Star D4 week 138 = 690th 123.79 pts
  Мій поточний тур, в якому датський напівзахисник Данієль Васс з "Валенсії" вчора несподівано забив гол, що дало мені жирних 73 бала!

  image.png

  Поки що з 5 ігор зіграно 2 і вже є 123 бала. У мене гарні шанси на отримання виграшу 0.02 ETH, а в отриманні 0.01 ETH майже не лишилось сумнівів! Турнір закінчується 2-го лютого, тож вже зараз можна сказати що січень 2021 видався непоганим і доволі прибутковим:)

Взагалі, хочу сказати, що в цій грі дуже важливо слідкувати за новинами і ретельно підбирати гравців на тур. Бо якщо гравець підхопив ковідку, чи отримав травму, чи набрав забагато жовтих карток, то на поле його не випустять, а значить бали для перемоги він не принесе.

Тому ціни на ринку коливаются в залежності від результативності картки. І за рахунок цього можна підвищувати якість своєї команди без додаткових витрат та й просто нарощувати капітал.

Саме завдяки цьому маю таку динаміку в Sorare :

image.png


Posted Using Aeneas.Blog

Sort:  

Congratulations @stranger27! You have completed the following achievement on the Hive blockchain and have been rewarded with new badge(s) :

You published more than 400 posts. Your next target is to reach 450 posts.

You can view your badges on your board and compare yourself to others in the Ranking
If you no longer want to receive notifications, reply to this comment with the word STOP

Check out the last post from @hivebuzz:

Next Hive Power Up Day is February 1st 2021

Не гра а справжня мрія трейдера.

Ну не скажи, гравців підібрати - не так просто. А продати іноді досить важко: ось як з Дієго Костой. Поки він випендрюється намагаючись отримати космічну зарплатню, картка не грає. І коштує вдвічі дешевше ніж могла би бути. Вважай, капітал заморожений. Або форвард Мусона, купив його за 0.058 eth а він взяв і поломався, теж чекаю поки очухається.