Підсумки роботи проекту SHARE за травень 2021 та плани на майбутнє. Частина 2 - Cubdefi

in Team Ukraine6 months ago

На відміну від Sorare простору для якихось особливих маневрів в Cubdefi.com у нас немає.

image.png

Після того, як ціна CUB просіла з моменту старту цього напрямку з 4.71 USD до 0.63 USD (на момент написання посту), вартість наших активів зменшилась приблизно вдвічі, з 1940 USD до 1024 USD ( 913 USD стейку та 109 USD (поточна вартість намайнених токенів CUB) )

https://howmuchismylp.com/

image.png

cubdefi.com

image.png

На данний момент кошти вкладені в ферму CUB-BUSD , а частина прибутку реінвестована в стейкінг CUB.


Розрахункова точка беззбитковості, після якої стане можливим виплата дивідендів
1.90 CUB/ USD станом на 04/06/2021

Динаміка курсу CUB

image.png

демонструє завершення падіння курсу, - все таки запуск довгоочікуванних Kingdoms (https://cubdefi.com/kingdoms) починає давати свій позитивний ефект, тож шановні,

@syndmitrij
@olesya1989
@gold-football

будемо сподіатись що чекати на підйом вартості CUB залишилось зовсім небагато. Особисто сам я розраховую на Kingdoms, адже це перспективний напрямок, в якому комісійні направляються на спалення токенів CUB, тим самим зменшующи пропозицію.

Поточна статистика з головної сторінки cubdefi.com

джерело

показує, що загальна вартість інвестованих в cubdefi коштів (TVL) починає потроху зростати, а це неодмінно підштовхне ціну CUB вгору. Можете самі перейти на головну сторінку cubdefi.com та порівняти значення TVL з тим, що на скріншоті вище. Якщо воно більше, то все гаразд , треба лише трохи наьратись терпіння. :)

На цьому поки все.Posted Using Aeneas.Blog

Sort:  

Я знаходжусь в подібній ситуації із КУБ. Також сконцентрувався на накопиченні Куб і терпінні, доки курс не почне відскакувати. Якщо вартість куб повернеться до 3$ (хочеться вірити, що це неодмінно трапиться) - буду диверсифікувати. А поки - Ходл!

Posted Using LeoFinance Beta

Думаю що буде більше ніж 3. Kingdoms - це круть! Крім того, ціна кубу впала на фоні корекції біткойна, а наразі вже дно.

Дякую за думку, хочеться в це вірити!

Posted Using LeoFinance Beta