3д камін з парогенератором

in Team Ukraine17 days ago

Сьогодні дивилась відео одного дизайнера. Оскільки я працювала з дорогими матеріалами, відповідно і надивилася дизайнерських рішень вдосталь, відвідувала установки своїх стільниць, щоб проконтролювати.Бачила німецьку кухню за 70000 євро. Тому мене вразити важкувато.

img_0.48189523626068054.jpg

Та дещо вразило, це електрокамін з парогенератором. Виглядає на відео як справжній вогонь з димом (завдяки парі).Ну і виходить, що річ не тільки для декору, а й виконує функцію зволожувача.Звісно, що річ не першої необхідності, да і вартість немала. Але ж ми не все купуємо, що нам цікаво.Інколи цікавість можна задовільнити інформацією і забути 😁

Ось трошки про цей камін, раптом хтось все ж у пошуках..

img_0.35067012167225875.jpg

" Електрокамін Dimplex Opti-myst Cassette 1000 PS без дров, шириною понад 1-го метра, один з найпопулярніших камінів в лінійці електрокамінів з 3D ефектом полум'я. Оснащений технологією Opti-Myst, яка забезпечує ефект самого реалістичного, на сьогоднішній день, полум'я. Суть технології полягає в підсвічуванні пари, що виходить, молекули води відображаючи світло створюють переконливу ілюзію полум'я і диму. Тому в осередок вбудовані спеціальний пластиковий резервуар для води і безшумний ультразвуковий парогенератор, під дією якого вода перетворюється в пар, а потім підсвічується зсередини довговічними світлодіодними лампами. На відміну від попередніх моделей камінів-вставок, у нього немає висунутою вперед секції для заправки водою і чищення від накипу — все обслуговування проводиться зверху при знятті верхньої панелі, що дає велику свободу для конструктивних рішень. Інтенсивність диму регулюється. При відсутності води електрокамін відключається і подає спеціальний звуковий сигнал.
Dimplex Opti-myst Cassette 1000 PS дуже великогабаритний електрокамін. Він належить до розряду підлогових електрокамінів і має абсолютно відкритий корпус чорного кольору без муляжу дров, який ви зможете декорувати каменями або піском. Крім того в цій моделі передбачена можливість підключення до водопровідної системи, що дозволить Вам насолоджуватися красою полум'я без турбот. Ще одна перевага Dimplex Opti-myst Cassette 1000 PS - він легко з'єднується в одну конструкцію з Dimplex Opti-myst Cassette 1000 PS і Dimplex Opti-myst Cassette 500 PS. Це дуже зручно при декорі великих приміщень. Камін укомплектований ДУ пультом."

Ось така цяця 🥰

Sort:  

Your content has been voted as a part of Encouragement program. Keep up the good work!

Use Ecency daily to boost your growth on platform!

Support Ecency
Vote for Proposal
Delegate HP and earn more

 17 days ago Reveal Comment

Downvoted due to @hakeemshah96's insincere copy-paste spam compliments.

 17 days ago Reveal Comment

Downvoted due to @hakeemshah96's insincere copy-paste spam compliments.