Кіт з притулку

in Team Ukraine9 months ago

Зараз спостерігається дуже людяна тенденція брати тварин з притулку. І ця тенденція, на мою думку, крутецька.

У нас немає тваринки, оскільки ми любимо подорожувати, а залишати члена сім'ї немає на кого. Тому для дітей це питання залишається відкритим, Даня не втомлюється його піднімати час від часу.

А ось у моєї тітки була киця, яка померла в 14 років від старості. Болісно переживши прощання, тітка вирішила взяти котика з притулку.

img_0.5457420428662977.jpg

Коли вона туди приїхала, їй одразу приглянувся Чарлі. А при ближчому контакті, він просто поклав голову тітці на руку і все стало зрозумілим. Зрозумілим , але не легким.

Котик був хворим, тому його доліковували і не віддавали ще два тижні. Тітка їздила його провідувати. А коли віддали, то у нього були проблеми з травленням. А ще, він жив у пияцькій сім'ї, тож був завжди голодним ще могли ударити. Доля така собі..

Перший час він займався крадійством їжі, бо ж годувати можна було по трохи, він не насичувався. Одного разу проковтнув кусок фарша прямо з пакетом, потім відправився до ветеринара.

Довго його виховували і лікували. Проте зараз він як в раю, бо дітей в тій сім'ї немає, то котик їхнє все. І тітка натішитися не може. Подвійне щастя, такі чудеса 🐈‍⬛