Південна Корея

in Team Ukraine18 days ago

Ви знаєте, ми настільки звикли себе порівнювати з європейцями чи американцями. Але щось не чула порівнянь з корейцями. Цікаво чому 😁

img_0.14243386061769883.jpg

Я вирішила дізнатися і зрозуміла причину 😉Тут ідеально працює говірка "Добре де нас немає ".

Так ось..

1.Ще зі школи батьки починають активно навантажувати дітей знаннями, щоб виростити генія. Хтось з дітей не витримує, що така важка програма навчання. А хтось, що не вартий своїх батьків. І тому багато самогубств серед підлітків 😔

2.Середня зп 2500$ , відпустка 6 днів на рік, працюють по 55 годин на тиждень.

3.Фітнес і торгові центри вбільшості працюють цілодобово, бо корейці сплять по 6 годин на добу, більше не має можливості.

4.Корейці сильно перевтомлюються і порятунок шукають в алкоголі. Найпопулярніший напій- рисова горілка СоДжу.А ще коктейль з нею і пивом. Випивають вони частіше зі співробітниками, інколи вирішуючи питання по підвищенню. Вночі можна зустріти гарно одягнутих людей, що валяються п'яними прямо на дорозі. А ранком ці ж люди сидять на робочих місцях наче спали усю ніч.HR проводить співбесіду, обов'язково уточнює хто скільки випиває. Для коллективу це важливо..

5.Вони перші у світі за кількістю пластичних операцій, укол ботокса це як на обід сходити.Там навіть чоловіки вживляють собі імпланти на ноги і руки, що імітують м'язовий корсет.

Коротше мені так собі їхні устави, але корисно згадувати цю інформацію коли здається що все погано і важко жити в нашій країні. Україна прекрасна, я все більше у цьому переконуюсь.

Sort:  

Your content has been voted as a part of Encouragement program. Keep up the good work!

Use Ecency daily to boost your growth on platform!

Support Ecency
Vote for Proposal
Delegate HP and earn more