Покупка дублянки

in Team Ukraine14 days ago

Коли я востаннє відпочивала у Туреччині, їздила там на шопінг. Придбала шкіряну курточку. По якості нарікань немає, часто і зручно її ношу.

До чого я це згадала...

Вже досить довгий час хотілося придбати дублянку. Чоловік моє бажання не дуже поділяв, але ж у мене є свої Хайви.Спочатку моніторила на просторах інтернету, та так нічого не знайшла. Було прийнято рішення їхати на Даринок, оскільки там великий вибір таких речей.

Сама поїхати не наважилась, підбила подругу, щоб допомогла з вибором. Приїхали ми туди, а там одні турецькі точки. Сценарій першого абзацу.Була здивована. Навіть багато речей, які бачила у Туреччині.

Під час шопінгу дуже гарно поспілкувалися з місцевою елітою. Коли ми спитали вартість одного пуховика , дуже "інтелігентна" жінка , з чотирма бровами (просто одна пара тату ще не виведена, а друга вже набита) , нам сказала прямо, що такі речі дорогі , тільки для тих, хто на такому розуміється.Ну нас це не стосується, звісно🙈

Пригледіли, що шукали, і почалися торги...Тут вже треба подякувати моїй подрузі, бо я недолуга до таких справ, дожимати не умію. А ось Аллочка справилась прекрасно, було 750$ , стало 16000грн. І усі щасливі😎

img_0.8963074750034579.jpg

Тому якщо вам шкірянка чи дублянка потрібні ще учора, раджу відправлятися з подругою на Даринок, і торгуватися👌