Victoria's Secret Fashion Show 

in Team Ukrainelast month

Я обожнювала ці шоу, вони мене надихали красою і жіночністю..

img_0.34236221549605717.jpg

Але ось вчора я дізналася, що планується зміна концепції. Що зараз у світі все змінюється і вони змінили директора, щоб розпочати співпрацю з іншими дівчатами, це будуть : актриса Приянка Чопра Джонас, зірка футболу Меган Рапіно, популяризаторка психічного здоров'я Адут Акеч, активістка, що виступає за рівність , Аманда де Каденет, лижниця Эйлін Гу, адвокат Палома Ельсессер и перша ЛГБТК модель Валентина Сампайо.

А ось мені вже трошки остогидли оці нав'язування норми, бодіпозитив, де вага не має нічого спільного зі здоров'ям і розвивається інсулінорезистентність. Цей бренд у мене не ассоціюється з якимись досягненнями, мені це не потрібно. Є інші бренди. А ось такі шоу ніхто ніколи не робив. Для чого ці крайнощі.Вже кожен хоче вліпити історію-казку , там де її немає.

Так, погоджуюсь, потрібно змінити параметри моделів на декілька см + , щоб не стравждало їхнє здоров'я, та і вони вже занадто худенькі.

Ось, наприклад, моя улюбленка Ромі Стрейд, у неї зараз вже є донечка, і такі параметри її фігури крутецькі, кістки не виперають і усе дуже гармонійно.

img_0.224794088687547.jpg

В житті вона досить звичайно виглядає (це ще до вагітності, тут вона занадтохуденька)..Це ще раз про те, наскільки все ж таки робить справу хороший мейк, зачіска і одяг.

img_0.2217135873339624.jpg

Моделі обиралися різні, і , справді, з родзинками кожна. Був довготривалий відбір. Це як маленька мрія, ніби розумієш, що на подіум не вийдеш, проте зачіску підгледіла 😊

Тому щось мені новина не сподобалась, буду сумувати за цим шоу 😏

Sort:  

Your content has been voted as a part of Encouragement program. Keep up the good work!

Use Ecency daily to boost your growth on platform!

Support Ecency
Vote for Proposal
Delegate HP and earn more