Допис дня від спільноти Team Ukraine

in Team Ukraine3 months ago (edited)

ℹ️Шановні учасники нашої спільноти!

👉З 20.09.21 команда Team Ukraine у рамках конкурсу "Допис дня" розпочинає щоденну підтримку найкращої публікації на думку учасників спільноти Team Ukraine.

Більше інформації про Curation Trail Team Ukraine

Для участі у щоденному конкурсі "Допис дня" активним учасникам українського сегменту HIVE необхідно створювати свої публікації відповідно до критерієв спільноти Team Ukraine.

Щоденно командою Team Ukraine відбувається огляд найцікавіших україномовних дописів нашої спільноти.

Публікації відстежуються за тегом ua у спільноті Team Ukraine.

У коментарях під щоденним оглядом від Team Ukraine будуть розміщуватись посилання на публікації, що відповідають критеріям спільноти.

Голосуючи за коментарі під дописом від Team Ukraine, учасники спільноти обиратимуть найцікавіший, на їх думку, допис дня.

Голосування учасниками спільноти відбуватиметься протягом трьох діб з моменту публікації допису Team Ukraine із коментарями з посиланнями на дописи.

Найцікавіший допис дня спільноти Team Ukraine визначатиметься шляхом найбільшої кількості отриманої винагороди за коментар із посиланням на публікацію протягом вищевизначеного періоду голосування.

Допис дня спільноти Team Ukraine отримуватиме upvote від @teamukraine, що гарантує подальше автоголосування всіх учасників Curation Trail Team Ukraine, де вже сконцентровано більше 400 000 Hive Power, кількость якої щоденно зростає.

Ми постійно працюємо над розширенням нашої лояльної спільноти та мотивуванням вас до створення якісних дописів у HIVE, підтримуючи їх разом з нашими колегами-спонсорами.

Для цього вам лише необхідно приєднатись до Team Ukraine Сommunity, щоб створювати публікацію, за яку ви хочете отримати свою нагороду!

Для отримання можливості репосту та підтримки від Team Ukraine вам необхідно зареєструвати акаунт у нашого партнера Сryptex24, поповнити свій баланс на суму 1 HBD з вашого акаунту HIVE та придбати 25 С24 у парі HBD/C24, які ви можете використовувати для зменшення оплати комісій при здійсненні подальших торгових операцій.
Вищевказана умова є одноразовою та діє безстроково для кожного акаунту HIVE, який ви маєте бажання додати до програми підтримки від Team Ukraine.

Також ваша публікація має відповідати певним критеріям:

  • обов'язкова наявність тегу ua;
  • публікація допису у спільноті Team Ukraine;
  • публікація має містити українську мову допису (можливе дублювання англійською);
  • наявність на акаунті автора допису не менше 200 HIVE POWER.

Team Ukraine, з метою додаткової популяризації автора серед українців, щоденно публікує огляд найцікавіших україномовних постів нашої спільноти із прямим посиланням на визначені Team Ukraine дописи.

Дописи користувачів, які перебувають у чорному списку (Black List) та займаються відвертим спамом у HIVE, підтримуватись Curation Trail Team Ukraine не будуть.

Посилання на Team Ukraine Сommunity

Більше про Team Ukraine

Запрошуємо до нашої спільноти!

Долучайтесь до Curation Trail Team Ukraine

Sort:  

Чудова ідея!

А чому 3 доби зараз вибрано? Раніше було 7. Це щоб народ був більш активним?)

Мабуть це буде круто і справедливо)

Цікаво. Зараз буду публікувати свії матеіал