Більше ніж гроші

in Team Ukraine7 days ago

img_0.07520637920496649.jpg

Історія з погляду економіки і розвитку капіталізму, від Вавилону до часів фінансової кризи 2008 року. Дуже цікава книга, яку рекомендую всім, хто хоч трохи цікавиться фінансами, економікою, історією чи геополітикою. На відміну від інших книг Сергія Мошенського, які будуть цікаві переважно для економістів і дослідників, "Більше ніж гроші" читається надзвичайно легко.

450 сторінок проведуть вас від давніх часів до наших днів. Також завжди цікаво читати погляд практика, а пан Сергій окрім великої кількості теоретичних знань має багато практичного досвіду, бо є фінансовим директором великого будівельного холдингу "Планета".

ХІХ та ХХ століття яскраво представлені в книзі, але на мою думку, було б не менш цікаво почитати про 90-ті та 2000-ні в Україні. Насправді мало книжок на цю тему, а підприємниці та бізнес - це те, що рухає нас вперед, не завдяки владі, а часто всупереч недалекоглядним політикам та корупціонерам.
Сподіваюсь, "Фінансова історія людства" стане підручником та залишиться на полицях людей, які мислять чи принаймні намагаються мислити стратегічно, а не живуть одним днем

Sort:  
 7 days ago Reveal Comment