Сонце Ультракапіталізму

in Team Ukraine5 months ago

ultracapitalism-car.jpeg

Першого разу, коли я побував в Дубай в 2018, я не дуже зрозумів це місто, тому що крім хмарочосів, молів та таксі мало що встигнув побачити, і більшість часу провів на конференції.

Цього ж разу, я зупинився на довше, і спеціально в різних районах, щоб походити пішки по вулицям, побачити різні місця, людей, метро і музеї.

Мені давно було цікаво, як може подобатись така спека? Але до всього можна звикнути, і після 40 градусів вже літо в Україні не виглядатиме таким жахливим. Окрім того, в готелі така температура і атмосфера, що не хочеться звідти виходити, (вперше зупиняюсь в номері де можна палити), можна проводити час в молах, ресторанах, офісах і в усіх таксі працюють кондиціонери (7 разів що викликав Uber приїздив Lexus).

Насправді ж найбільше мене цікавить питання: якщо араби побудували тут в пустелі місто майбутнього, то можливо й ми зможемо побудувати щось таке в Україні? Ви скажете, що в них є нафта, але зараз популярна фраза, що дані - це нова нафта. Маленька еліта при наявності політичної волі і ресурсів может багато чого досягнути. Дубай - це як місто майбутнього, де ідентичності не ворогують, а мирно співіснують, суспільство можливостей і нерівності. Місто, де сонце таке ж безжалістне як і ультракапіталізм...

Sort:  

Дивлюсь, ви не користуєтеся сервісом підтримки української спільноти @ua-promoter, раджу виправити це непорозуміння 💪
Тут є детальна інформація щодо підтримки від цього сервісу: https://ua-promoter.com/
Також інформація є безпосередньо на сторінці сервісу на HIVE: https://hive.blog/@ua-promoter

Цікаві у вас дописи та варті того, аби набирати більш вагому підтримку. Бот автоматом надаватиме таку підтримку за 0,5 HIVE на місяць або за делегування від 200 HP.