Останній день жовтня

in Team Ukraine5 days ago

_1.jpg

Останній день жовтня у цьому році видався дуже сонячним та теплим, в полудень температура навіть сягала до +18 градусів на осонні! То ж гріх було цим не скористатися і не піти з дітьми на прогулянку.

Цього разу ми не гуляли біля лісу неподалік від мого дому, сосново-листяного, але переважно зарослого кропивою та ожиною (хоча зараз, у листопаді, вся кропива вся вимерзла та впала на землю, а ожина якось припала до землі чи що), а, скориставшись присутністю шваґра з автівкою, ми трохи проїхалися і відкрили для себе чудовий світлий листяний ліс біля сусіднього села (світлий, бо листя на деревах майже не залишилося 😀).

_2.jpg

Ми розпочали свою подорож на узліссі, біля старого дуба з величезним випаленим дуплом біля самісінької землі. Діти були з рюкзачками, в яких мали воду та печиво, бо дуже хотіли влаштувати пікнік)).

_3.jpg

_4.jpg

Спочатку ми ішли по дорозі вздовж лісу (хоча справа від дороги також росли молоді деревця, сам ліс був ліворуч).

_5.jpg

Хтось був змайстрував щось схоже на основу для шалаша, зі зрубаних гілок.

_6.jpg

_7.jpg

А оце явно схоже на трамплін, спочатку я подумав, що лижний, але ж може бути і для любителів екстремальної їзди на велосипеді.

_10.jpg

_11.jpg

Ми вирішили прогулятися трохи праворуч, в молоденький березняк. Там, на краю біля поля хтось зробив справжню альтанку, не надто красиву, але цілком здатну захистити від дощу у випадку негоди.

_12.jpg

_13.jpg

_14.jpg

У випадку погожої днини, такої як сьогодні, можна було сісти за столик під відкритим небом, неподалік від альтанки.

_15.jpg

Трохи відпочивши і посидівши на лавочці, ми пішли далі в ліс. Гуляти було приємно, сухе листя красиво шаруділо під ногами.

_18.jpg

_19.jpg

_20.jpg

Як не заглянути в дупло, якщо воно на рівні твого зросту))

_22.jpg

Ну і як же без підкидання сухого листя вгору, щоб зробити красиве фото 😊.

_23.jpg

_24.jpg

Ну і ще букетик потрібен із сухого листя, куди без нього 😉.

_25.jpg

Sort:  

Looks like everyone had a great walk and time outdoors

Thanks for joining Wednesday Walk :), I truly enjoy exploring the world virtually each Wednesday seeing walks from all around the globe and feeling I am there and experiencing it all myself, such as I did in your post just now :)

I am glad that you were able to visit with us in the autumn forest on the last day of October 😊

Always a pleasure to visit your posts :)

Красота!! Деякі фото нагадали мені мій рідний ліс:)

Дякую! Гадаю, такі листяні ліси є найбільш типовими для нашого регіону, то ж нічого дивного в цьому немає

Клас! Люблю таку осінь та такий ліс. Колись я мешкав в Закарпатті і для мене схожий (хоча не такий саме) ліс також був звичайним та типовим. Але тепер, для мешканця міста, прогулянка по такій місцевості є незвичайною, чарівною та такою, що викликає тільки радість та приємні спогади.